Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk'ta Yara İzi Olmamasının Nedeni

Mihawk'da neden çizik yok ?

• Kullanılan toplam oy
    153
İşte bu şatosuna kapanma sebebi.. :D Savaşta güneş açınca işim var Shanks bla bla diye kaçtı.Güneş açana kadar da Moria zombilerle at koşturuyordu güneş varken gölgesini aldıkları yanardı ama öyle birşey görmedik. :)
Don kürek'in son gemisini keserken güneş vardı.

- Moriah'ın meyve gücünün belli kuralları olsa da, Marineford Savaşı'nda bu kurallardan bazıları görmezden gelinmiştir;

• Normalde gölgesi alınan kişi güneş ışığını gördüğünde kül olur. Moriah'ın savaşta gölgesini aldığı kişiler kül olmamıştır. Doğal olarak içine gölge koyduğu zombiler de ölmemiştir.
  • Thriller Bark'taki zombilerin tuhaf görünüşü Hogback'ın operasyonları yüzündendir. Zombilerin organları farklı bedenlerden kesilip, tek bedende birleştirildiğinden dikişli görünürler. Moriah'ın savaşta zombi yaptığı kişiler böyle bir işlemden geçmemelerine rağmen, dikişli olarak görünmüşlerdir.
  • Tuzla temas eden zombilerin anında gölgelerinin çıkması gerekirken, zombiler Kuzan'ın yaptığı buz üzerinde olmalarına rağmen bundan etkilenmemişlerdir.

Bana göre mihawk ünvanı'nın hakkını veremeyenlerde bir numaradır.

Harbi neden vücudunda yara yok vardır diye düşünüyorum.

Ray o ünvana neden sahip olsun ki? WB veya Roger da kılıçla dövüşüyor. İkisinin de Mihawktan daha güçlü olduğuna ve kılıç kullanmada da aşağı kalmayacağına eminim. Bu ünvan meselesinde Oda ya batıracak ya da dünya hükümetinin bir propagandası olarak karşımıza çıkacak. Zira ben WBnin silahını ustalıkla kullandığını gördüğümüzü düşünüyorum. Bu haliyle en güçlü adam o ise Mihawk kim onun yanında? Vistanın göğüs kıllarını kesebilsin önce.
Bunlar hep seriyi kısa tutacakken uzatmasından mütevellit konular bence. 5 yıl olarak değerlendirecek olursak zamanına göre gerçekten olmuş olabilir ama o zaman ne Yonkou gördük ne doğru düzgün amiral. İşler uzayınca shici Mihawk'ın ağırlığı azaldı ister istemez.

Benzer bir şeyi şurada da şey etmiştim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık