Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

İkinci bir formu varsa işler değişir,yonkou gücü hayal olmaz bu adam için.Değerlendirme yaparken böyle bir ihtimali göz ardı etmemek gerekir.

kör topal

Ancak, Shanks tek kollu olmasına rağmen dünyanın en güçlü 5-6 adamından birisi konumunda. Hem Kaido hem Beyazsakal ile çarpışıp yara bile almadan uzlaşabiliyor. Haliyle böyle bir adama karşı Mihawk'ın ''adil olmaz'' tavrı son derece samimiyetsiz ve aynı zamanda inandırıcı değil.
Adamın gücü aynı. 2 kollu olsada aynı kalıcaktı ama Mihawk bunu bilmiyor güçsüzleştiğini düşünüp yediremiyor işte.

kör topal

WB'nin fazladan bir numarası yok. Bu gayet açık ve net. Bu adam dünyanın en güçlüsü ama ne zaman aldı o ünvanı? Mihawk DEİKU denilince birisi gelip onu yenmezse bu ünvan onda kalır diyorsunuz aynısı WB içinde geçerlidir bence. WB diğer yonkoularla eşittir. Diğer yonkoular kendi adalarını WB ile savaşarak elde etmiş söylenene göre. Bu arada Sengoku gibi uysal bir insan NW'ye taşımamış olabilir ama WB zamanında Akainu filo amirali olsaydı emin olun gene taşırdı ortasına koyardı. Supernovalar WB olsa da yonkou indiricem derdi ama ne olurdu gene indiremezlerdi :D. WB = yonkoular.

Senin etiketi konuya göz gezdirirken sonradan gördüm hocam. Etiketleyince bildirim gelmiyo galiba. Kusura bakma.

5 kral var demişin Kaido'yu yazmışın diğer 3 yonkou yok. Kaido'yu diğerlerine göre özel yapan ne? Dördü de aşağı yukarı denktir. Birinin bir konuda eksisi diğerinin fazlası vardır.
Ryuma hele ne alaka. Şu elemanın adını WB'nin yanına yazman bile hakaret bence. Hatta yaptığın listede Roger ve Rayleigh var. Kaido bile üçünün yanında fail dururken Ryuma yazmışın. Olacak iş değil. Keşke Shiki yazaydın. Daha güzel dururdu orda en azından.
Önemli değil hocam.

Kral terimlerimiz arasındaki farktan dolayı beni yanlış anlamışşsın. Kraldan kastım en güçlü kişiler değil. Öyle olsa dediğin gibi diğer yonkouları da Dragon'u da yazardım. Şu şekilde:

Canavarlar Kralı Kaido
Denizlerin Kralı Edward Newgate
Korsanlar Kralı Gol D. Roger
Kara Kral Silvers Rayleigh
Kral Ryuma

Seride kral olarak geçen, kral olarak bilinen karakterler bunlar. Diğer yonkoular için kral kelimesi kullanılmadı şu ana kadar. Bunlar kral olarak geçen efsane adamlar. Daha sonradan diğer yonkoular eklenirse onları da eklerim elbette.

@Erkan12 sen de haklısın. Gösterilenlere bakacak olursak mihawk doftan güçsüz görünür. Ama biz sana diyoruzki marineford dof ile şimdiki dof arasında nasılki dünya kadar fark varsa emin ol marineford mihawk ile gösterilecek olan mihawk arasında da o kadar fark olacak.
Nasıl dünya kadar fark var? Sadece orada kullanmadığı tekniklerini gösterdi Dof. Ve bunu yaparken daha güçlü mü gözüktü size? :/ Doflamingo zaten güçlü olduğunu hissettirmişti Marinefordda. Mihawk maalesef bu konuda sınıfta kaldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık