Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödüllerin belirlenmesinde ana faktör tabii ki güçtür.Güç değildir demedim zaten ben.Güç haricinde pek çok faktör var diyorum.Mangada geçen veya yazarın kendi bahsettiği.Onlar da bu kadar küçük şeyler değiller diyorum sadece.İlk paragrafta yazdığın çoğu şeye katılıyorum.Ödüller arttıkça bu etmenler daha da artar.İkinci paragrafa katılmıyorum çok farklı düşünüyoruz.King'in en az o kadar önde olması lazım ödülde zaten.Tıpkı Marco'nun King'den ödülde önde olması gerektiği gibi.
Ana faktör güç diyorsun ama yazdığın mesajlar öyle demiyor. En azından ödül=%75 güçtür desen bile bu kadar tartışmazdık. Sen o yüzeyi yarı yarıya falan indirdin neredeyse. Olacak iş değil :hoo:

Mihawkın ödülü 5.imparator denilen luffyden düşük olamaz yapmayın etmeyin. Mihawk kaido karşısında teke gidecek bir karakter değil o yüzden 1.5m altında çıkmaz ödülü. Tabi shicki sisteminden dolayı ödülünün dondurulması vs.. faktörleri saymıyorum. Gerçek ödülü shanks ile aynı seviyededir bence.

Güçle ödül farklı ,dondurulmuş ödülü 2'yi geçemez, yonko değil bişey değil tayfası yok hükümete dalmıyor ,fakat shicilik iptal edildikten hemen sonra arttırılmışsa o zaman değişir teach gibi.

Mihawkın ödülü 5.imparator denilen luffyden düşük olamaz yapmayın etmeyin. Mihawk kaido karşısında teke gidecek bir karakter değil o yüzden 1.5m altında çıkmaz ödülü. Tabi shicki sisteminden dolayı ödülünün dondurulması vs.. faktörleri saymıyorum. Gerçek ödülü shanks ile aynı seviyededir bence.
Zaten en aşağı o seviyede ödül bekleniyor da bir tık altı olur üstü olur tahmini ödülünü tahmin etmeye çalışıyorlar.

Ana faktör güç diyorsun ama yazdığın mesajlar öyle demiyor. En azından ödül=%75 güçtür desen bile bu kadar tartışmazdık. Sen o yüzeyi yarı yarıya falan indirdin neredeyse. Olacak iş değil :hoo:
Herkesin ödülünde ana faktör güçtür de yüzdesi önemli King tarafındakiyle Kata tarafının bir olmadığı bariz.Kata'nın ödülü net güç odaklı bir ödül.Ekstradan aldığı var mıdır o bile belli değil.Sabo 600 milyon ödül aldıysa bunun çok büyük oranı güçtür hem fikirizdir ama Queen'in ödülünün yani 1milyar 320 milyonun Sabo kadar güç odaklı olmaması normaldir ya da Kata kadar.Ki o 600 milyonluk Sabo da Kata da yener Queen'i.

Ödül neden arctan arca artıyor?
her arc bizim tayfa güçleniyor. karşılarına çıkan yada ödülü açıklanan karakterlerde benzer şekilde yüksek ödüllü oluyor.
mihawk zoro'nun hedefi olduğundan, mihawk'ın ödüllü, zoro'nun ödülü mihawk'ın ödülüne yaklaşınca açıklanır diye düşünüyorum.

Bir adam ben bunu yerim dediğine dalıyor ulan dayak yemeye gerek yok dediğine dalmiyorsa korkaktir.

Crocodan da Korkmazsın be!
Yani bak bu gibi olaylarda hikayeyi tamamen göz ardı ediyorsunuz. Söz konusu Luffy'nin canı olduğunda imparatorlar maymuna dönüyor, Luffy ölmesin diye bir kaç kişi Mihawk'ı durdurmuş çok görüyorsunuz. Mf'de Vista, Croco gibi adamlar Mihawk'ı durdurmasaydı Luffy nasıl hayatta kalacaktı, kim durduracaktı bu adamı söyler misin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık