Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü (Tahmin)

Mihawk'ın ödülü sizce hangi değerde olur ?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anket kısıtlayıcı olmuş. 6 üzeri rahat. Ama Oda karakterin hakkını yerse 4,048,900,001 olur.
Haklısın öyle oldu ama mangaya göre yaptık.5 milyar ve üstü kk seviyesi olduğu için.Kk olmak beni geçmekten zor dedi Mihawk o yüzden öyle bir seçenek açmadım.Ama merak etme 5 küsür ödülü çıksın patladığımı kabul edip konuyu imha edeceğim sildireceğim yönetime.:oleyo2:

O kadar ödülü çıktıktan sonra zaten bu konular önemsiz kalır kimsenin umrunda olmaz.:ehe:
Zamanla nesil gelişiyor geyiği gerçekse Mihawk rahat 5 milyar üstü olur Roger ve WB'nin 5 olduğu için. Aksiyona geçse 6 derdik.

@Millennium Wizard Ödülü 3.5 milyar bile olsa Shanks > Mihawku kabul edecek misin :D
Ben hiçbir zaman Mihawk > Shanks demedim ki öyle mi hatırlıyorsun ? :D Gücü yakınmış derim beklediğimden de yakın olur.
Zamanla nesil gelişiyor geyiği gerçekse Mihawk rahat 5 milyar üstü olur Roger ve WB'nin 5 olduğu için. Aksiyona geçse 6 derdik.
5 + ödül çıksa yazacak yer bulamayız site kalır mı meydanda onu tartışmak lazım.:hhh:

Haklısın öyle oldu ama mangaya göre yaptık.5 milyar ve üstü kk seviyesi olduğu için.Kk olmak beni geçmekten zor dedi Mihawk o yüzden öyle bir seçenek açmadım.Ama merak etme 5 küsür ödülü çıksın patladığımı kabul edip konuyu imha edeceğim sildireceğim yönetime.:oleyo2:

O kadar ödülü çıktıktan sonra zaten bu konular önemsiz kalır kimsenin umrunda olmaz.:ehe:
Oda ödülde Mihawk'ı Shanks'tan ayırmaz. Bu nedenle 4-5 arası dedim. Daha altı beklemiyorum ama daha üstü olmalı hakkaniyeti var Oda'nın :)

Op'ta nesilden nesle seviye düşüyor.

Xebex-Garp-Roger-WB-Sengoku
Mihawk-Kaido-Linlin-Şanks-Teach
Zoro-Luffy-Law-Kid-Ayıboğan

Şöyle 3 nesil desek kalite dibi görüyor son nesilde. Naruto için de aynı geyik vardı ama seri sonu baktık eski nesil hala daha güçlü.

Denizciler tatava yapmazsa direkt 2m verirler. Adasına sadece çöp yollamamış önemli adamları da göndermişlerse bu ödül bir miktar artar. Hatta amiral yollamışlarsa ve Mihawk galip çıkarsa o dövüşten net 3m ödül biçerler herhalde.

zamanında 4 demiştim, küsürattan aşağı yuvarlamıştım tabi.

4,644,295,000

odanın sayılarla manyak oyunlar yaptığını biliyoruz, 644295 mihawk demek bu arada ;) böylece yonkouyu geçiyor ;)))))

@Millennium Wizard
5 en beklenmedik olay olur. Siteyi bırakanlar çıkar. :D

@Riful
40 yaş altı için evet yeni nesilde ne güç ne karizma var. Ben daha çok 40 ve 50 yaşları için dedim. Bu yaş aralığı sağlam.

Denizciler tatava yapmazsa direkt 2m verirler. Adasına sadece çöp yollamamış önemli adamları da göndermişlerse bu ödül bir miktar artar. Hatta amiral yollamışlarsa ve Mihawk galip çıkarsa o dövüşten net 3m ödül biçerler herhalde.
Seride Amiral alan tek kişiyi Filo Amirali yaptılar. Başka da yok galiba. Amiral alan en az 4 milyar eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık