Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk Tartışmalarına Son

Şşş hadi yapma böyle bana şunu de. Diyelim ki Tashigi en iyi haki kullanıcısı. O zaman Tashigi, Kaidoyu yener onan güçlüdür diyebilir miyiz?
Ne kadar saçma bir örnek bu babuş?
Sözde benzeştirdiğin Mihawk-Shanks örneği ile alakası yok. Mihawk ve Shanks'te ikisinin de kılıç ustası olduğunu ve zamanında defalarca çarpıştıklarını biliyoruz. Sonucunda dünyanın en iyi kılıç ustası unvanı Mihawk'ta kalıyor. Bu bağlam da insanların Mihawk'ı Shanks'ten üstün görmesi doğal bir çıkarım. Ama verdiğin örnekte ne Kaido'nun dövüş stili olarak haki kullandığı tescilli ne de zamanında "haki" üzerinden çarpışmış bi Kaido, Tashigi durumu söz konusu. İnanılmaz zorlamışsın, yürüyemezsin buradan.

Ne kadar saçma bir örnek bu babuş?
Sözde benzeştirdiğin Mihawk-Shanks örneği ile alakası yok. Mihawk ve Shanks'te ikisinin de kılıç ustası olduğunu ve zamanında defalarca çarpıştıklarını biliyoruz. Sonucunda dünyanın en iyi kılıç ustası unvanı Mihawk'ta kalıyor. Bu bağlam da insanların Mihawk'ı Shanks'ten üstün görmesi doğal bir çıkarım. Ama verdiğin örnekte ne Kaido'nun dövüş stili olarak haki kullandığı tescilli ne de zamanında "haki" üzerinden çarpışmış bi Kaido, Tashigi durumu söz konusu. İnanılmaz zorlamışsın, yürüyemezsin buradan.
Yürürüm. Kaido olmasın hadi garp olsun ne farkeder? Kaido da haki yok varsaysak o da :/ Dövüşte haki kullanıyorlar sonuçta değil mi?
Hem farketmez demek istediğimi anladın örneğin içeri önemsiz.

Ne karın doyurur ki 10 sene sonrao_O
1.5 iskender hala karın doyurur mesela :) Işin esprisi bir yana burada girilen iddiaların çoğu uzun vadeli iddialar. On yıl sonra hala dünya misafiri miyiz belli değil. O yüzden iddia anlamsız. Lafın gelişi söyledim onu. Ne kadar iddialı olduğum anlaşılsın diye :D Eminim ama bu durumdan. Her türlü :cool:

1.5 iskender hala karın doyurur mesela :) Işin esprisi bir yana burada girilen iddiaların çoğu uzun vadeli iddialar. On yıl sonra hala dünya misafiri miyiz belli değil. O yüzden iddia anlamsız. Lafın gelişi söyledim onu. Ne kadar iddialı olduğum anlaşılsın diye :D Eminim ama bu durumdan. Her türlü :cool:
O zaman iddiasız aklımda kalırsa 10 sene sonra hatırlatırım bu mesajı. Şimdi düşününce 10 sene sonra 26 oluyorum.

Yürürüm. Kaido olmasın hadi garp olsun ne farkeder? Kaido da haki yok varsaysak o da :/ Dövüşte haki kullanıyorlar sonuçta değil mi?
Hem farketmez demek istediğimi anladın örneğin içeri önemsiz.
Yahu isim önemli değil zaten. İstersen Beyazsakal de istersen Roger de. İster Tashigi de ister Coby de bunların bir önemi yok. Shanks-Mihawk gibi örneklenebilecek bir durum yok. Ha illa ben örnekleyeceğim diyorsan da şu şekilde yapman gerek.
Tashigi dünyanın en iyi haki kullanıcısıdır. Kaido ise manga tasdikli haki kullanıcısıdır. Kaido ve Tashigi zamanında kim daha iyi haki kullanıcısı diye defalarca dövüşmüşlerdir. Lakin sonucunda dünyanın en iyi haki kullanıcısı olarak bilinen kişi Tashigi'dir. Sonuç olarak sen Tashigi'nin Kaido'dan daha iyi olduğunu iddia eden kesime hiçbir şey diyemezsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık