Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
En iyilerinin bir kısmı wanoda olduğu tescillendi bence. Ashura, kawamatsu, denjiro mesela. Kinemon da iyi bir kılıç ustası adam ateşi kesiyor. Dışarıda kaç tane böyle çeşitli kılıç ustaları gördük.
Mihawk ın Wano'yu basması yakındır. Hükümet biliyorsun bi tek Wano'ya girmiyor, o yüzden adam Wano'yu aşağılık Yonkou'dan arındırıp tahta kendisi oturacak ve Samuray'ı köpeği yapacak

En iyilerinin bir kısmı wanoda olduğu tescillendi bence. Ashura, kawamatsu, denjiro mesela. Kinemon da iyi bir kılıç ustası adam ateşi kesiyor. Dışarıda kaç tane böyle çeşitli kılıç ustaları gördük.
Shanks, Mihawk, Zoro, Shiryu, Vista bu adamlar dağıtır orayı. Aşura ve Denjiro'ya lafım yok, aşağı yukarı Jack seviyesiler, benim saydıklarım King seviyesi, Amiralle dövüşebilecek potansiyelde adamlar.

Adamın adasınıda denizciler bastı nereye gidiyor belli değil
Kesin Wano’ya geliyordur :(
Olası Senaryo; Gök şiddetli gökgürültüleri ve yağmurlarla sarsılırken, havayı kasvet bütün benliğiyle kaplamıştı. Eline kılıç alanın gemi kestiği o yerde, bir buz dağı avcısı usul usul yanaşıyordu. Mazi gözünde adeta bir şimşek gibi beliriverdi ve ağzından şu kutsal sözleri ıssız gökyüzüne fısıldadı; "Uzun zaman oldu, bu kadar vakitte, umarım beni doyuracak seviyede Samuraylar yetiştirmişsinizdir..." dedi. Göğün şiddet ve kasvetini delen bir Slaş attı, bu Slaşı sanki daha önce de atmıştı, lakin bu kadar kasvetlisini göğün ilk defa tattığı belliydi. Hava durulaştı ve hafiften şafak doğuyordu Wano'nun semalarına. "Ben hamlemi yaptım, sıra sizde" deyip, karşılık bekledi usulca...

Olası Senaryo; Gök şiddetli gökgürültüleri ve yağmurlarla sarsılırken, havayı kasvet bütün benliğiyle kaplamıştı. Eline kılıç alanın gemi kestiği o yerde, bir buz dağı avcısı usul usul yanaşıyordu. Mazi gözünde adeta bir şimşek gibi beliriverdi ve ağzından şu kutsal sözleri ıssız gökyüzüne fısıldadı; "Uzun zaman oldu, bu kadar vakitte, umarım beni doyuracak seviyede Samuraylar yetiştirmişsinizdir..." dedi. Göğün şiddet ve kasvetini delen bir Slaş attı, bu Slaşı sanki daha önce de atmıştı, lakin bu kadar kasvetlisini göğün ilk defa tattığı belliydi. Hava durulaştı ve hafiften şafak doğuyordu Wano'nun semalarına. "Ben hamlemi yaptım, sıra sizde" deyip, karşılık bekledi usulca...
Yarın gel Oda olarak başla

Mihawk'ın Wano'ya gelmiş olmasını çok isterdim ama şu senaryoya baktığımızda Wano'nun geçmişinde Mihawk'a bir rol veremiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık