Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Eski Wano ve şimdiki Wano farkını bilmemiz gerekiyor aslında. Şuan Wano'da eline su dökebilecek yoktur diyorum. Aman neyse.

- Gidip şeklini yapmıştır. İstediğiniz karakter fanı olurum 2 hafta.

Eski Wano ve şimdiki Wano farkını bilmemiz gerekiyor aslında. Şuan Wano'da eline su dökebilecek yoktur diyorum. Aman neyse.

- Gidip şeklini yapmıştır. İstediğiniz karakter fanı olurum 2 hafta.
Onun bir önemi yok, isterse şu an Wano'daki herkes ondan güçlü olsun. Zamanında bunu yaptı mı yapmadı mı, soru bu.

Şahingöz korsan olduğu dönem de kendisine en iyi kılıç ustası ünvanını aldıysa mutlaka gitmiştir.
Savaş lordu olduktan sonra bence bu dünya hümetine bağlı olmayan ülkelere gidebileceğini düşünmüyorum. Uçan kuştun haberi olan dünya hükemetinin Mihawk'ı wano'ya gitmemesi için çok ağır yaptırımlar yapmış olabilir. Akainu bile kizaru'yu tek başına wano ya göndermedi.

Şahingöz korsan olduğu dönem de kendisine en iyi kılıç ustası ünvanını aldıysa mutlaka gitmiştir.
Savaş lordu olduktan sonra bence bu dünya hümetine bağlı olmayan ülkelere gidebileceğini düşünmüyorum. Uçan kuştun haberi olan dünya hükemetinin Mihawk'ı wano'ya gitmemesi için çok ağır yaptırımlar yapmış olabilir. Akainu bile kizaru'yu tek başına wano ya göndermedi.
Bu yorum konusu değil, iddia konusu. İddia koyman lazım ortaya konuya katılmak istiyorsan

@Smoker En iyi Wano'lu samurayları Wano dışın da yenmiş ise ?
Bu benim de aklıma geldi ama samuraylar Wano' dan nadiren çıkıyorlar gibi sanki. Dışa kapatmışlar kendilerini.

Gitmiştir, hatta bir kereden fazla gitmiştir. Öyle oturduğu yerden dünyanın en iyi kılıç ustası olunmuyor. :artiz:
-2 haftalığına Sanji X Zoro temalı bir avatar kullanıcam. Parantez içini Sanji <3 Zoro yapıcam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık