Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    113
Yonkou'lara karşı şansı yok. Kaido 9 balondan yara aldı diye bu kadar gömmeye gerek yok. Birkaç bölüm sonra hepsini harcayacağı bariz.
Amirallerden de Akainu ve Kizaru'yu yenebileceğini düşünmüyorum.
Sağ kolların hepsini alır.

Seriyi bıraktığımdan bayadır okumuyorum.Yani sonradan aklımızdaki güç dengelerini değiştirecek şeyler yaşandıysa bilemicem ama bu adamı her zaman Shanks'a yakın gördüm.Tam olarak bir yonkoya denk beklemiyorum ama yonkolara çok yakın güçtedir diyordum ki bu da kafamda aşağı yukarı amiral seviyesine denk olması demek.Yani hala en az amiral derim.Üstü bi seviyede çıkacağını düşünmüyorum ama çıkarsa da şaşırmam.

Önceden forumda Mihawk'ın Shanks-Kaido'ya yakın olma ihtimali Marco-Kata'ya yakın olma ihtimalinden daha fazladır deyince uzaylı gözüyle bakılıyordu ama hala böyle düşünüyorum açıkçası.
Kaido ve BM ile ilgili çok gelişme oldu. Ben önceden Kaido'yu biraz üstte görüyordum. Şimdi Mihawk>=Kaido diyorum.

Yonkolar haricini işaretlemişim zamanında ama şimdi düşününce 'indirebilir' yani 'ihtimali, şansı var' kelimesini düşününce herkese karşı ama az ama çok şansı var. Yani her zaman dediğim gibi aşağı yukarı Akainu seviyesinde beklediğim için yonkolar karşısında favori olmasa da şansı var. O yüzden yıllar yıllar önce kullandığım oyumu değiştiriyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık