Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    112

Dracule Mihawk (Jurakyūru Mihōku) bir Shichibukai'dir ve şu an Dünyanın En İyi Kılıç Ustası unvanını tşıyan kişidir. İki yıllık zaman atlaması boyunca, Roronoa Zoro'yu eğitmiştir.

Yonkoular

Kaido

Amiraller

Komutanlar

Mihawk için karakterler üzerinden karşılaştırmalı bir seviye tespit konusu daha buyrun :D

Bence amirallerin hiçbirini alamaz. Komutanlardan da sadece Shiryuu'yu yenebilir. İmparatorlardan bahsetmeye gerek yok zaten.

Mihawk fanları gelmeden ben kaçayım.

Ben Fujitora'yı yenebilir gibi düşünüyorum. 4 Yonkou'nun hiçbirini alamaz. Akainu'yu alamaz. Kizaru ve Aokiji'de onlar baskın gibi duruyor ama onları belki yenebilir. Keza Marco da öyle. Ama Katakuri ve Shiryu'yu bence kesin yener.:D

Yonkoular, Dragon, Filo amerilleri ve varsa Generaller haric, herkesi pestil eder. Pestil edemediklerinin ise agzindan burnundan kan getirerek kaybeder. Yada 2. vs'ye cikmak icin baya dinlenmelerini gerektirecek kadar yaralar bence.

Yonkolar+Dragon'u yenemez.Tüm amirallere karşı şansı var.(yener yenilir orası tartışılır)Shiryu'yu şu an alırda ilerde denk veya Shiryu alabilir.Onun dışında tüm karakterleri alır gibi.

Ha bir de Gorosei var.Gorosei'nin de amiral ayarı adamlar çıkacağını düşündüğümden onlara karşı da şansı var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık