Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Zoro’nun şansı yok. Shicibukai diyemiyorum çünkü öyle bi seviye yok. Üçüncü komutan falan alamaz. Oy atacak şık bulamadım. 2 yıl önceki usoppa oy atıyorum

Şu anda Dof'un 1 tık altı olur. Hiç meyve yememiş hali ise en azından dövüş içerisinde kendini geliştirerek sağ kol indirecek seviyede olurdu diye düşünüyorum. Aslında gomu gomu Luffy'nin seviyesini inanılmaz arttırıyor ve zamandan tasarruf etmesini sağlıyor gelişirken ama serinin geneline baktığımızda meyveli Luffy'nin bile aslında bu kadar çabuk seviye atlamaması lazım. Ana karakter gazına ilerliyor şu an bizim tayfa. Hiç meyve yememiş Luffy'nin bu tarz bir gelişim yaşaması ise en az 2-3 yıl rötarlı olurdu bence. Tabi zaman atlaması haricinde ana karakterler hikayenin ilerleyişi için çok çabuk seviye atlasa da benim gözümde hikayenin tutarlılığını öldürüyor bir nebze bu durum. Totalde 3 yıllık bir macerası yok Luffy'nin, yine dövüş içerisinde kendini geliştirip bir Amiral indirir diyebiliyoruz. Böyle bir şeyin OP tarihinde eşi benzeri yoktur belki. Keşke zaman atlaması olsa bu tarz uçuk muhabbetler yerine.

Cok acık bı konu bu. Eger Luffy meyveyı yemse daha farklı bır dovus stılıne ve daha fazla (mecburen meyvesız vucudunu guclendırecek) fızıksel guce sahıp olacaktı. Yanı bence suanki sevıyesıyle aynı olurdu ki eger gucsuz olursada Jack Smoothie altına asla dusmez dıye dusunuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık