Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Bana meyvesi sayesinde hakili darbelerin etkisini azaltan tek bir sahne veya söylem gösterirseniz tamam haklısınız diyeyim. Haki gerçek bedene ulaşıp zarar vermek demektir. Haki bile işe yaramıyor demek gibi bir şey sizin söylediğiniz.
Yapma gözünü seveyim, haki gerçek bedene falan ulaşmaz, haki meyveyi iptal etmez. Örnek eğer bir aslan meyvesi kullanıcısı aslan modundayken vurduğunda normal insan haline gelip darbe yemez.

Haki işe yaramıyor demiyoruz dediğimiz şey, haki işe yarasa bile bu lastik olan adamın, avantajısını sıfırlamıyor.

@RedTeroR
Ya ben de mangadan bir örnek ver diyorum sadece. 892 bölümlük seride böyle bir bilgi geçti de ben mi bilmiyorum?

@Sphynxinator
Dostum çevresel faktörler Op karakterlerine etki etmiyor bile doğru düzgün. Binaya çarpmak falan tee ilk bölümlerde dahi olan şeylerdi. Kata'nın çelikten çok daha sert hakisiyle vurduğu darbelerin yanında Luffy'nin binaya falan toslaması hiçbir şey.

@RedTeroR
Ya ben de mangadan bir örnek ver diyorum sadece. 892 bölümlük seride böyle bir bilgi geçti de ben mi bilmiyorum?

@Sphynxinator
Dostum çevresel faktörler Op karakterlerine etki etmiyor bile doğru düzgün. Binaya çarpmak falan tee ilk bölümlerde dahi olan şeylerdi. Kata'nın çelikten çok daha sert hakisiyle vurduğu darbelerin yanında Luffy'nin binaya falan toslaması hiçbir şey.
Geçti elbette, sen ne anlattığını bile bilmiyorsun. Luffy hakili vuruş yediğinde canı acıyor diye tutup lastik değil artık diyorsun. Yaptığın başka bir şey yok.

Şu seriyi okuyan en ilgisiz kişi bile hakinin meyveyi iptal etmediğini bilir.
Meyve iptali tamamen farklı bir şey. Logialara dokunma olayı kafanı karıştırmış anladığım kadarıyla.

Neyse boşver sen bana he de ben sana he he diyeyim bitsin bu dava :good:

Luffy doruki olarak o kadar iyi değil.Adam 2 yılda daha çok meyvesinin üstüne düşmüş.G2 bu adamın hızını ve gücünü arttırıyor.G3'de gerilmeden dolayı bu güç extra artıyor.G4'te kaslarda işin içine girince hız ve güç daha da artıyor.Şu gearlar Luffy'nin en büyük kozlarıyken bunlar gidince ne kadar güçlü olabilir ?

Önceden ne yorum yapmışım bilmiyorum da 2y sonraki Sanji'den fazlası etmez.

Luffy doruki olarak o kadar iyi değil.Adam 2 yılda daha çok meyvesinin üstüne düşmüş.G2 bu adamın hızını ve gücünü arttırıyor.G3'de gerilmeden dolayı bu güç extra artıyor.G4'te kaslarda işin içine girince hız ve güç daha da artıyor.Şu gearlar Luffy'nin en büyük kozlarıyken bunlar gidince ne kadar güçlü olabilir ?

Önceden ne yorum yapmışım bilmiyorum da 2y sonraki Sanji'den fazlası etmez.
Sanji'nin ederi ne?

Arkadaş bu meyveyi kullanmak için bile acayip derecede fiziksel kuvvetiniz olması lazım. Tamam lastik bu adama avantaj veriyor. O g2,g3,g4 ü yapmak için fiziksel kuvvetinin ve dayanıklığının olması lazım. Luffy ilk meyveyi yediğini aklınıza getirin. Kolunu kaldıramayan adamdan, G4 yapan adam seviyesine geldi. O kadar kolay mı? Bunları nasıl unutursunuz, anlamıyorum:bilmem:

Edit: Şu yorumu da şuraya koyayım.

Master of Puppets dedi ki:
Şu mantığa hakikaten bitiyorum.
Adam bebeliğinden beri meyvesi üzerine teknik kasmış, sabah akşam çalışmış meyvesini yararlı kılmış. Ulan adam senelerce yumruk atamadı meyvesi yüzünden, yumruğu salar salmaz kolu sağa sola düşüyordu lastik olduğu için. Plastik boru kullanıyordu yahu. Millet gomu gomu'ya leş muamelesi yapmasının bir sebebi var. Şeytan Meyvesi kitabında meyvelerin bilgilerinin olmasının bir sebebi var, açığa çıkmış her meyvenin ıncığından cıncığına detaylarının yazıldığı bir kitap varken 100 milyonluk leş bir meyve Luffy'nin yediği. Adam sanıyor ki Usopp'a yedirsen meyveyi g4 yapacak. Yok kardeşim öyle bir şey.

Adamın fiziğini direkt etkileyen bir meyve olduğu kanıtlı bir meyve lastik. Belki yemese babası, dedesi gibi kalıplı, kas kütlesi sert bir yapıya sahip olacaktı büyürken. Şimdi yediği meyve fiziğini kötü etkilemiyor diyene atarım sayfa sayfa nasıl vıcık vıcık bir vücuda sahip olduğunu bebe iken.
Sen adamın büyüdüğü, bütün zamanını geliştirmek için harcadığı meyveyi elinden al, sonra Luffy meyvesiz böyle olurdu de, ne güzel lan :D
Edit: 17 yaşındayken bile omzunu tutmadan yumruk atamıyordu bak, onu unutmuşum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık