Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

En iyi hakkını verenler. Ace, doflamingo , katakuri , luffy , marco
Hakkını vermeyenler
Croco , enel , buggy ,sugar , foxy , kid , oven , cracker
Bunlar en göze çarpanlar bana kalırsa.
Ancak muhtemelen hakkını vermeynler Oda tarafından kıstırılmış meyveler
Enel cok kıstırılmış değil ama sugar ve foxy nin meyveleri gerçekten çok epic.
Bana kalırsa Buggyin meyvesi ise seride en iyi paramecia bile olabilir. Dövüş konusunda. Düşünsenize ileri görüş hakiniz ve ve vücudunuzu 1cm ye kadar parçalara ayırıyorsunuz. Bu parçalar silahlanma hakisi ile cok verimli silahlara dönüşebilir. Croco nun kum ile yaptığı hortuma benzer bir hortum yapılabilir.
Belli bir alana vücudunu tamamen dağıtabilir. Karın kısmından iri daireler çıkarıp bunlari logia saldırıları veya devasa boyutta saldırıları engellemek icin kullanabilir.
Uyanış geçirirse etraftaki herşeyi ufak parçalara ayırdığını düşünsenize.
Bunlari katakuri gibi yumruk yapabilir. Rakibin görüşünü engelleyebilir. Veya çok hızlı yollayıp sürtünme ile derisini parcayabilir.
Kendi bedeninin kol kısmının şeklini ucu sivri bir hake getirebilir. Yani bence buggynin meyvesi çok epic bir meyve.

Yonkoular meyvelerinin hakkını veriyor, amiraller veriyor, sağ kollar veriyor. Shichibukailer veriyor Buggy hariç.

Bence Katakuri meyvesinden fazlasını bile veriyor o yüzden zirveye onu yazıyorum.

Katakuri meyvesinin hakkını veremiyor o meyvenin hakkı o kadar iyi kullanılmak değil. Meyvesini en iyi kullanan karakter de Luffy'dir. Şimdilik en malı ise Kid gibi duruyor.
Meyve uyanışı sağlamış, 12 saat boyunca yapılacak her türlü saldırısı meyve ve haki bazlıydı. Bak istersen meyvesi ile ne türlü saldırılar yapabiliyor tekrar izle istersen.

Meyve uyanışı sağlamış, 12 saat boyunca yapılacak her türlü saldırısı meyve ve haki bazlıydı. Bak istersen meyvesi ile ne türlü saldırılar yapabiliyor tekrar izle istersen.
Adam zaten gereğinden fazla iyi kullandığını söylüyor. Meyve bu kadarını hak etmiyor diyor.

Kezban gibi cevap vereceğim çünkü seviye şu an bu gibi duruyor. Benim yorumuma tekrar bir bak istersen :/
Cümleyi öyle saçma kurmuşsun ki anlam bozukluğundan bi habersin, hem meyvesinin hakkını veremiyor diyorsun hemde o meyvenin hakkı o kadar iyi kullanılmak değil diyorsun. Önce bir cümleni düzelt fazla Kezbanlaşma :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık