Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Akainu da dümdüz kullanıyor yav meyveyi. Adamın meyvesi ve kendisi güçlü diye yanlış bir izlenimi var bana kalırsa. Elini lav yapıp vurmak ve havaya lav fırlatmak dışında hiç bir şey yaptığı yok herifin. Bunu her logia kullanıcısı yapabilir.
Bir de magma meyvesi olduğu için sanırım yerin altından hızlı bir şekilde hareket edebiliyordu. O meyveyle başka ne yapabilir diye düşününce akıla da bir şey gelmiyor.

Şekil alan bir şey değil. Akışkan bir şey. Silah yapamaz. Bilemedim. Oda'nın hayal gücüne kalmış.

Ben Kuzan'la olan savaşını söylüyorum ya. Üç beş saatlik kullanımında bile bana göre yapması gereken etkiyi yaptı ama adam büyük ihtimalle hem uyanış açmış hem de koca bir adanın iklimini değişirecek kadar uzun süre o meyveyi kullanmış. Logia'lar meyve kullanımıyla yoruluyormu bilmiyorum ama mantıken herkesin bir sınırı olması lazım. Hiç darbe almasa bile Akainu, Kuzan kadar uzun süre meyvesini kullanabileceğini sanmıyorum her logianın. Ayrıca yaptığın kıyas biraz da meyvelerin çapıyla alakalı. Pica pica daha mobil daha ince işlerin meyvesiyken magu magu full dps. Ne kadar ince iş yapabilirsin ki bu meyveyle.
İlla ince iş yapman gerekmiyor ki. Şunu sormak gerek x bir kişiye bu meyveyi versek 2-3 haftada bunları yapabilir mi? Muhtemelen yapar. Demek ki Akainu meyveye bir şey katamamış. 10 gün savaşmak falan Akainunun meyve kullanımıyla değil Akainunun güçlü bir adam olmasıyla alakalı. Zira uyanış da kısmen öyle.

Bir de magma meyvesi olduğu için sanırım yerin altından hızlı bir şekilde hareket edebiliyordu. O meyveyle başka ne yapabilir diye düşününce akıla da bir şey gelmiyor.

Şekil alan bir şey değil. Akışkan bir şey. Silah yapamaz. Bilemedim. Oda'nın hayal gücüne kalmış.
Logialarda hie hie hariç hiç biri şekil alan şeyler değil ki. Millet neler yapıyor ama.

İlla ince iş yapman gerekmiyor ki. Şunu sormak gerek x bir kişiye bu meyveyi versek 2-3 haftada bunları yapabilir mi? Muhtemelen yapar. Demek ki Akainu meyveye bir şey katamamış. 10 gün savaşmak falan Akainunun meyve kullanımıyla değil Akainunun güçlü bir adam olmasıyla alakalı. Zira uyanış da kısmen öyle.

Logialarda hie hie hariç hiç biri şekil alan şeyler değil ki. Millet neler yapıyor ama.
Hakkını vermesi için ekstra bir şeyler katmasına gerek yok ki. Bu mantıkla magu magu kullanan ve kullanacak adamları komple sildin sen şu an. Meyvenin olayı bu eğilip bükülecek bir meyve değil. Potansiyelini tamamen kullanabiliyorsan hakkını veriyorsundur işte. Yani düşünüyorum bu meyveyle başka ne yapabilir bir insan aklıma çok bir şey gelmiyor açıkçası.

Hakkını vermesi için ekstra bir şeyler katmasına gerek yok ki. Bu mantıkla magu magu kullanan ve kullanacak adamları komple sildin sen şu an. Meyvenin olayı bu eğilip bükülecek bir meyve değil. Potansiyelini tamamen kullanabiliyorsan hakkını veriyorsundur işte. Yani düşünüyorum bu meyveyle başka ne yapabilir bir insan aklıma çok bir şey gelmiyor açıkçası.
Millet ateşten, ipten mermi yapıyor yahu. Çok mu uygun bu meyveler mermi yapmaya, değil. Bu adam bişi bulamıyorsa koca filo amirali olarak kalas işte slkdfhjklsdhfh Diğer taraftan bakınca adam kurabiyeden asker yapıyor yahu. Dersin ki ''kurabiye lan ne çöp meyve'' ama adam uydurmuş bir şeyler helal olsun.

Millet ateşten, ipten mermi yapıyor yahu. Çok mu uygun bu meyveler mermi yapmaya, değil. Bu adam bişi bulamıyorsa koca filo amirali olarak kalas işte slkdfhjklsdhfh Diğer taraftan bakınca adam kurabiyeden asker yapıyor yahu. Dersin ki ''kurabiye lan ne çöp meyve'' ama adam uydurmuş bir şeyler helal olsun.
La Akainu'yu ben de sevmem ama sende bir haterlık sezdim. Bu meyveyi yiyen yürüyen doğal afet olsun benim için tamamdır. Akainu da öyle işte Op evrenindeki her karakter için büyük tehdit adam.

Ortalıkta hak hukuk bırakmayanlar ; Dof, Luffy, Kata
Veremeyenler Law, Kidd.
Ope ope no mi' yi Dof'un yada luffy'nin ellerine versen nasıl efektif kullanabileceklerini düşünün. Veya pek görmesekte Benn Beckman'ın. Meyvenin neredeyse sınırı yok. Hayal edebildigin her şeyi gücün yettigince yapabiliyorsun

La Akainu'yu ben de sevmem ama sende bir haterlık sezdim. Bu meyveyi yiyen yürüyen doğal afet olsun benim için tamamdır. Akainu da öyle işte Op evrenindeki her karakter için büyük tehdit adam.
Yok yav ben Kizaru sevmem asıl bak takır takır övdüm adam mis gibi kullanıyor meyveyi sdşlfjşlsdfj

Ben şöyle bakıyorum işte ''bu adam meyveye ne katmış'' cevap koca bir 0. Ben bu meyveyi gitsem köylüye versem o da lav atar nedir yani lsdfjdşlsf

Aslında meyvenin hakkından ziyade Oda'nın hayal gücü var. Aklına gelen her gücü çiziyor, en çok hangisine fikir bulabiliyorsa, o meyveyi en iyi kullanan oluyor. Mesela Luffy ve rakipleri hep bu tipte insanlardır.

En çok saldırı çeşidi onlarda vardır.

Oda'ya soruyorlar neden lastik meyvesi diye. Ana karakter güçlü olmasın dedim diyor. Biraz komik olsun filan.

Bence bir sebebi de şu, "Ulan ben lastik meyvesinden ne çeşit formlar çıkarırım be." demiş olabilir. Sana çok fazla fikir veriyor.

Buna göre;
Chopper'ın meyvesi olmaz, çünkü ondan ne çıkaracaksın?
Akainu'nunki olmaz çünkü güçlü bir meyve. Ya da Marco'nun. Teach'in ısrarla peşine düşeceği bir meyve olmazdı Gomu gomu no mi.

Yok yav ben Kizaru sevmem asıl bak takır takır övdüm adam mis gibi kullanıyor meyveyi sdşlfjşlsdfj

Ben şöyle bakıyorum işte ''bu adam meyveye ne katmış'' cevap koca bir 0. Ben bu meyveyi gitsem köylüye versem o da lav atar nedir yani lsdfjdşlsf
İşin acı tarafı aslında Kizaru'nun o meyveyle yaptıklarından daha fazlasını Usopp'un yapabilecek olması. Adam o meyveyi yese on parmağıyla aynı anda on farklı hedefi alnının ortasından vurur ama yetersiz olduğu için ne fayda gene tam randıman alamayacak. Teknik fetişisin sen ya

İşin acı tarafı aslında Kizaru'nun o meyveyle yaptıklarından daha fazlasını Usopp'un yapabilecek olması. Adam o meyveyi yese on parmağıyla aynı anda on farklı hedefi alnının ortasından vurur ama yetersiz olduğu için ne fayda gene tam randıman alamayacak. Teknik fetişisin sen ya
Öyle, meyveyi iyi kullanan dediğin adam bir şey katacak meyvesine. Temel halini meyve ile belli bir süre geçirmiş herkes kullanır. Bu bir yetenek değildir. Akainuda çok bariz bu. Adam kendi güçlü, meyvenin temel hali güçlü o yüzden ateş ediyor. O yüzden meyveyi iyi kullanıyor ilizyonu hakim. Adamın toplasan 3 tekniği falan var ama klsdfjlsdjf

Kataya, Crackere, Luffye falan bakıyorum. Adamlar yoktan var etmişler meyveyi. Law, Enel, Kizaru gibi adamlar da ''benim meyvem iyi'' diyip yatmamış eklemişler üstüne. İyi meyve kullanan adamlar böyle olur. Benin açımdan en azından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık