Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Teori] Meyve Türleri ve Uyanışları

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Chaos Bringer tarafından 9 Haz 2017 tarihinde açılan konu

1. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 5,320
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Teori içinde teori. :sapkali:

2. Serdar06 Üye

Serdar06 (Üye)
    Mesaj Sayısı 32
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    bu son bölümlerden yola çıkarak uyanışı haki sayesinde meydana gelme ihtimali olabilecegi düşüncelerine kapıldım Luffy bu sayede uyanış yapacak gibi geliyor bana.

3. Emerson Üye

Emerson (Üye)
    Mesaj Sayısı 34
    Üyelik Tarihi9 Kas 2018
    Luffy nin uyanışı karasakalin deprem gücünü bloke edebilir. Özellikle depremleri absorbe edebilir. Bu da karasakala karşı bence çok büyük bir avantaj sağlar. Ama diğer gücü olan karanlık için bir şey diyemiyorum. Onunda zayıf noktası darbelerden aşırı etkilenmesi. Bu yüzden luffy saf hamisi geliştikçe karasakali bayiltabilir acidan:flaugh::flaugh::flaugh:

4. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Chaos Bringer (Warchief Vol'jin)
    Mesaj Sayısı 1,649
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Olabilir.

Evet eski bir düşünce bu, görelim bakalım.

5. İtachi_27 (Üye)
    Mesaj Sayısı 376
    Üyelik Tarihi18 Tem 2019
    Benim dikkatimi çeken bir şey var bu uyanış ile ilgili olarak. Haoshoku No Haki kullanıcısı olan iki karakteri Luffy yendi ve ikisi de meyve uyanışını gerçekleştirmiş kişilerdi. Biri Donqihote Doflamingo diğeri de Charlotte Katakuri. Haoshoku No Hakinin acaba böyle bir etkisi olabilir mi? Yani meyve uyanışı için Haoshoku No Haki gerekli olabilir mi? Sadece bayıltma özelliği olduğunu hiç sanmıyorum bu hakinin. Dikkatimden kaçmış olabilir başka meyve uyanışı açan var mı? Bu arada Luffy'nin açacağından da kesin eminiz üst üste yendiği iki rakibin uyanış sağlaması buna delil olabilir.

6. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 7,151
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Konuda yazıyor zaten. :/

Impel Down muhafızları.

7. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 9,332
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Şuanlık Paramecia ve Zoanlar bu uyanış noktasında en iyi gibi görünse de en iyi meyve denilen Logia tipler bu konuda en iyisi olacak. Punk Hazard olayında bunu ucundan gördük daha fazlasını da göreceğiz muhtemelen.

8. İtachi_27 (Üye)
    Mesaj Sayısı 376
    Üyelik Tarihi18 Tem 2019
    O muhafızlar da mı uyanış halindelermiş sürekli daimi hayvan hallerinde duruyorlardı üzerinden izleyeli çok zaman geçti fark etmedim uyanışla alakalı bir durum olduğunu.

Katakuri ve Doflamingo olayının yine de Haoshoku ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

9. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 9,332
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015

10. İtachi_27 (Üye)
    Mesaj Sayısı 376
    Üyelik Tarihi18 Tem 2019
    Uyanış için ne gerekli işte mesele o. Yoksa Kizaru, Sabo, Aokiji, Enel, Akainu gibi karakterlerin çoktan açmış olmaları gerekirdi. Şu anda açamıyor olmalarının sebebi ne olabilir? Bu karakterler zaten uyanış yapabilse Yonkoular ile teke tek kapışırlar. Haoshoku haki kullanıcısı var mı bu Logia türü meyve kullanıcılarında.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık