Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mevcut Güçlerine Ek Sadece Sarsıntı Meyvesi ile İmparator Olabilecek Karakterler

Deprem meyvesi şu seviyede kimlere verilse Yonko dersiniz kafadan?

• Kullanılan toplam oy
    188
Kaido ejderhalıkla falan uğraşmadan, yarı dönüşüm yapmadan balyoza hakisini koydu luffy’e tek attı. Bu çocuk hala tartışılan bi konu olsa da sağ kol civarı bi seviyedeydi. Seviyesini geçtim g4’teki dayanıklılığı belki de sağ kollardan yüksek.

Big mom queen’e meyve kullanmamayı geçtim armament bile kullanmadı düzgün. Hatta tam bi yumruk gibi vuruşu bile yok. Tutup kafasını yere vurdu ardından çevirip fırlattı.

Anketteki kimse bu seviyede değildir. Amiraller bile komutanlardan üstün olsalar da bu kadar hayvani farkla üstün olsaydılar wb’nin komutanlarıyla o kadar uğraşmazlardı.

Boş bi koltuğu doldurabilirler tıpkı teach gibi. Ama amiraller dışındakiler (belki onlar bile dahildir) kişisel güçleriyle bi kaido veya big mom etmezler derim.

Bi yonkou bi komutana meyvesiz tek atıyorsa o komutana meyve versen yonkou da kendi meyvesini kullanıp tek atar bu sefer. gura gura daha üstün meyve olsa da o kadar farkı kapatacağını sanmam.

Bu listede bir yonkounun yumuruğuna normal yumruk gibi dayanabilecek kim varsa olur. Amiraller dışında şimdiki güncel luffy dışında sanmıyorum diğerlerini. Sonuçta defansta önemli.

Yani belli bir mantığı var ama seriye uygun değil. İrade, seçilmişlik, kader üzerine kurulu bir seride Lucci WB'den daha iyisini yapamazdı. Hele o yaşlarda.
Sengoku'nun meyvesi de WB'nin meyvesi gibi aslında ve o da epey hantal.

Bence bu meyve için tank tarzı birisi lazım ve hem WB hem de Teach buna çok iyi uyuyor.
Lucci dövüş stili olarak örnek gösterdiğim bi kardeşimiz. Wb ve Teach meyveyi kötü kullanmıyor zaten ama böyle hareketli birinde olsa meyve daha etkili olur gibi.

Bence gura gura'nın gücünü net göremedik. Kullanan adam wb'ydi cünkü adam fiziki dayanıklılık + hakide aşmış. Gücünün ne kadarı depreme bağlı ne kadar değil tartışmaya acık bence . En güçlü paramecia meyvesi olmasını hesaba katarsak şuanki tabloda Akainu banko bence, magma yumrugunu depremli düşününce simdi.. Ortalığı yıkar valla. Kaidonun Luffy'e tek atmasını aklımdan geçirince diğer bütün karakterlerden şüpheliyim..

Bu arada deprem meyvesi herkese yakışacak bir meyve değil bence listeden en çok luffy kata fujitora akainu'ya yakışır. Fuji bu haliyle bile meteor indirip devasa delikler acıyor zeminde birde deprem versen dünyayı yerinden oynatır.

Marcoda ki defansı düşününce o da iyi olur aslında da ofansif yönden mf'de baya sınıfta kaldı benim gözümde.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık