Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Metal Slug (1996)

evet bu geçerli bir öneri olarak duruyor. ancak burada mishima ailesiyle oyun iç içe dolayısıyla aileyi ayırmak oyunun anlamını azaltır. bir diğer taraftan bakacak olursak bir yazı mishima ailesi ve oyun içerisinde yaşadıklarını anlatırken, diğer yazı bu oyunun fikrinin ortaya çıkması ve geliştirilmesiyle birlikte oyunları tek tek ele alabilir.
Bir de yazıda Hareketleride belirtirmisin ben hep karıştırıyorum ve zaten kendisi biraz karışık

eleştirinizi dikkate alacağım. ancak yazıyı böldüğüm zaman okunabilirlikten ziyade konunun parçalanması ve anlaşılırlığın azalmasından çekiniyorum. örneğin kıbrıs barış harekatı (bkz. http://www.korsanfan.com/konu/kıbrıs-barış-harekatına-giden-yol.7094/) ile ilgili yazıyı bölümlendirdiğimde anlaşılabilirlik büyük sıkıntı çıkartcaktı. çünkü olaylar kronolojik olarak birbirini izliyor. veya şu yazımı (http://www.korsanfan.com/konu/bir-kore-gazisinin-hatıraları.7085/) parçalamanın anlamı yok.
Kronolojik olarak başlıklandırıp ayrıabilirdin. Konunun sonuna da devamında gelecek başlıklar şeklinde bir not düşebilirdin bence ama senin bileceğin iş tabi.

Öyle olmaz çünkü okuduğun bilgiyi yazıyı okudukdan bir hafta sonra unutursun
O zaman topluca okumanın da bir mantığı yok bir hafta sonra unutuyorsam, her türlü bana bilgi geçmiyor ne de olsa.

Hatırlamıyorsam yazı kaybolmuyor ya sonuçta, hatırlamadığım yere tekrar bakarım.

O zaman topluca okumanın da bir mantığı yok bir hafta sonra unutuyorsam, her türlü bana bilgi geçmiyor ne de olsa.

Hatırlamıyorsam yazı kaybolmuyor ya sonuçta, hatırlamadığım yere tekrar bakarım.
Öyle değil mesela sen devam niteliğinde 5 yazı yazıyorsun bir hafta arayla sen ilkini unutur ikincisini okur ve bir şey anlamaz onu diyorum

Öyle değil mesela sen devam niteliğinde 5 yazı yazıyorsun bir hafta arayla sen ilkini unutur ikincisini okur ve bir şey anlamaz onu diyorum
Çok konu dışı yoruma girdik de neyse. Bir gün arayla atabilir mesela, ya da yapmaz kendisinin bileceği iş ben sadece öneride bulundum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık