Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Mary Geoise vs Avrupa Birliği ve NATO

Nette fotoğrafı vardı.Mary Geoise çizimini Fransa'daki tıpatıp aynı olan bir mekandan almış.Sanırım kraliyet sarayıydı unuttum şimdi.Yani mangakanın biraz değiştirip işlediği şey fransız devriminden başka birşey değil.Ekmek yoksa pasta yesinler dönemlerini kutsallar olarak tasarlayıp one piece için uyarlamış işte.Tabii tek dünya devleti gibi değişikliklerle.Anlattığı hikaye aslında krallıkların yıkılması hikayesi milliyetçiliğin krallıkları yıkmasını manga dilinden anlatıyor.
Chambord Şatosu. Dileyen kendi araştırsın. :(

Bence bağdaştırıyor. Hatta geçen gün yeryüzünde yaşayan insanların dna hologruplarını okurken D grubunun büyük çoğunluğunu japonlar oluşturuyomuş. Bu D. Muhabbeti odanın japonları seçilmiş gösterme çabasıdır. Geçmişte japonların yaşadığı savaş felaketleri ortada. Bence oda sensei milliyetci bi insan ve geçmişe dönük kin besliyo. Dünyanın şuanki düzenini sevmeyen devrimci bi abimiz. Dünyaya devrimi japonların getireceğine inanıyo. Tıpkı müslümanların hz. mehdi bekleyişi gibi. Abarttım sanki :fool:

Önceleri bi konu vardı. Bu Marygeoisin binasını flan birebir herşeyini ayrıntılı paylaşmıştı bir arkadaş. Gümüş smoker yada Cherlobin flandı heralde. Başkasıda olabilir. Bu konu onu anımsattı bana. Bu Lord Im de kraliçe elizabet heralde :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık