Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Aslında şimdi düşününce şunu görmezden geliyoruz op de birçok farklı güç var meyve gücü, fiziksel güç, haki gücü, hatta bi kılıç ustası için kılıç gücü, tayfa gücü(dolaylı olarak tayfanın gücü senin gücün demektir en büyük örneği buggy adam tayfası sayesinde savaş lordu oldu şaka gibi) vs buradaki kasıt bi konuda en güçlü olması ki bence bu da dayanıklılık olabilir adamın nasıl öldüğünü hepimiz gördük

En güçlüden kastın, 1 vs 1'de adil bir şekilde dövüşme şansı olduğunda yaşadığı dünyadaki bütün karakterleri yenecek çapta karakter olarak düşündüğümden sanırım bir 8 yıldır Garp yaşıyorken ve Wb gibi bir rahatsızlığı yokken en güçlü adamın Wb olamayacağını söylüyorum. Hala daha fikrim değişmiş değil.

Üye silindi 1004

Gerçekten en güçlü olsaydı Marco'yla Luffy değil kendi koşardı Ace'e. Kalbi tekledikçe oğulları "oww owww babiş" diyor.

Bence Kaido daha güçlüdür. Sonuçta WB yaşlanmıştı ve Akainun saldırılarını yiyordu orada bir Kaido olsaydı Garp ve Sengoku karışmaması şartı ile Marinefordu başlarını yıkardı(Garp ve Sengoku karışmasın diyorum çünkü WB vs Marineford'da karışmadılar). Kaido'nun sağ kolları ve tayfası da Marine ile başa baş çatışır. WB'nin sağ kolları Amiral tutacak güce sahip değiller. Jozu Aokiji karşısında ne yapabilirdi? Marco-Kizaru vs'si bir sonuca bağlanmazdı. Zaten Kaido WB'yi indirmeye geliyordu, Shanks onu durdurmuş bu adamın Kaido'yu durdurmasının bir sebebi var. Şimdi de bana "Shanks Kaido'yu durdurmuş ondan daha güçlü" tarzı bir şey demeyin. Shanks hayattayken Manganın kendisi Kaidonun yaşayan en güçlü şey olduğunu söyledi. Yani Kaido > Yaşlı WB

MuzluYulafEzmesi

Zirve hali Garp'dan güçlü olsa bile ( Bu konuda da emin değilim açıkçası ) Hastalık faktöründen ötürü bence Garp daha güçlüydü MF savaşında . Kaido'da MF savaşında ki WB'dan güçlü olabilir . Yaşlılık ve hastalık düşündüğümüzden daha fazla gücünü düşürüyor muhtemelen .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık