Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Kimse öyle bir şey dememiş. Amiraller de logia. Ama garp ve sengokuyu inletirler maksimum güçlerinde. İkisi de bir yonkonun sağ ve sol kolu hatırlatırım.

Garp zeusa neyle zarar verecek biri bana anlatsın :) Big mom bile brook bunları kesince şaşırıyor nasıl zarar verdi diye. Demek ki normalde zarar verilemiyor.
Asıl soru şu zeus garpa zarar verebilicek mi ? olamalı :D " İkisi de bir yonkonun sağ ve sol kolu hatırlatırım." demişsin hocam yanlış mı anladım garp ve sengokuyu yonkou sag ve sol kolları inletirmi demek istedin ?

Big Mom'a bakıyorum hasar bile almıyor, tekleyip tekleyip gidiyor.

KAido'ya bakıyorum ayrı bir azman. Luffy G4'le dalıyor. Hasar yok adamda.

Bir de nefes nefese, kalbi sürekli tekleyen, çöp askerlerin bile kılıcını, kurşununu yiyen bir WB görüyorum.

Nasıl evet oyu önde bu forumu pek anlayamıyorum. Duygusallık yapıyorsunuz sanırım.

MF'deki WB ile şuan çizilen yonkoular arasında inanılmaz bir fark var.

MF'deki halini baz alırsak değil o yüzden hayır dedim. Bunun bir sebebi de Oda'nın WB'ye sağlam bir ölüm vermek istemeseydi. Hastalık felan derken bu adam MF'deki en güçlü kişi değildi bence. Zirve döneminde olabilir ama MF'de değildi.

Ben MF'deki en güçlü kişinin Garp olduğunu düşünüyorum.

Big Mom'a bakıyorum hasar bile almıyor, tekleyip tekleyip gidiyor.

KAido'ya bakıyorum ayrı bir azman. Luffy G4'le dalıyor. Hasar yok adamda.

Bir de nefes nefese, kalbi sürekli tekleyen, çöp askerlerin bile kılıcını, kurşununu yiyen bir WB görüyorum.

Nasıl evet oyu önde bu forumu pek anlayamıyorum. Duygusallık yapıyorsunuz sanırım.

MF'deki WB ile şuan çizilen yonkoular arasında inanılmaz bir fark var.
Adam normal bi insan olarak doğmuş. Haki kullanmıyorken vücudunun öyle dayanıklı olmasını bekleme. Luffy de mesela kaido’ya tek atacak seviyeye bile gelse vücudu asla onlar gibi olmayacak.

Wb saldırıyı savuşturabilir, haki kullanıp dayanabilir. Karnında kafasından büyük delik açılınca ikisine de hali kalmadı.

Squardo’nun kılıcını yedikten sonra normalde onu savuşturacak bi adam olduğu söylendi. Adam zaten uyurken jimbe seviyesinde ace tekledi defalarca. Refleksleri ve kenbunshokusu normalde baya yüksek belli ki. Savaştaki hali bu adamın 1-2 yıl önceki haline kıyasla bile baya zayıf. Ama savaşta dayak yeme sebebi bu saldırıydı.

Bu kılıç yarası yüzünden kalbi tekledi. Savaşta kalp teklemesinden diz çöküp meigo yiyene kadar da başka saldırı yemedi. Senin dediğin o saldırıları karnında delik varken yiyor. O durumda adamın hala ayakta olması mucize. Bi zahmet hasar alsın artık.

Adamın yaşlı+hadta hali değil karnında delik olan hali yedi o saldırıları. Yaşlı+hasta hali en güçlü değildir belki de. Ama karnında kılıç yarasıyla başlamasa o saydığın şeyler muhtemelen olmayacaktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık