Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Wb yi şimdiye göre yorumlarsak benim gözümde sağ kol un bir tık üstü diyebilirim.Wb zirve döneminde o ünvanı almış.Her karakterin en iyi olduğu bir nokta var.Bazıları yaş güçten düşme vb bunları hiç düşünmeden zamanında güçlüyse gene güçlüdür diyerek basitçe geçiştiriyor.Kara Kral dan bizzat duyduk bu yaş güçten düşme muhabbetini.

Üye silindi 6669

Wb yi şimdiye göre yorumlarsak benim gözümde sağ kol un bir tık üstü diyebilirim.Wb zirve döneminde o ünvanı almış.Her karakterin en iyi olduğu bir nokta var.Bazıları yaş güçten düşme vb bunları hiç düşünmeden zamanında güçlüyse gene güçlüdür diyerek basitçe geçiştiriyor.Kara Kral dan bizzat duyduk bu yaş güçten düşme muhabbetini.
Haklısın,Kizaruya dövüşürken kara kral terler içindeydi

Manga bize geçmiş sayılarda açıkça wb nin hasta olduğunu belirtmiş. Burada yok rayleigh yok garp vs vs bunlar hep wb nin dönemindeki kişiler ama aralarında bir fark var wb de hastalık var bunlarda yok.
Wb marineford savaşında yaşına ve hastalığına rağmen gücünü gösterdi benim kanaatimce. Şuan da Bm ve Kaidou yu da görüyoruz fark bariz var.

Savaşın başındaki Wb'yi BM veya Kaido yenemezdi. Shanks bence yenerdi Garp ise net yener zaten. Dolayısıyla değildi diyorum yine yeniden. Birine dünyanın en güçlüsü diyorsan o adam adil bir dövüşte karşısına çıkacak bütün rakipleri yenebiliyor olmalı. Wb bunu yapamazdı

Savaşın başındaki Wb'yi BM veya Kaido yenemezdi. Shanks bence yenerdi Garp ise net yener zaten. Dolayısıyla değildi diyorum yine yeniden. Birine dünyanın en güçlüsü diyorsan o adam adil bir dövüşte karşısına çıkacak bütün rakipleri yenebiliyor olmalı. Wb bunu yapamazdı
Kaido neden alamıyor Shanks alıyorken?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık