Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marineford Edward Newgate vs. Shanks

• Konbuyu başlatan JamesLogan
  • Başlangıç tarihi

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    195
Hacoli bunu yazınca etkilenecekmiyiz yani, shanks'ın zayıflığının değil teach'in o zamanlar bile boş olmadığının kanıtı olur bu laf:p kendi komutanınıda öldürmüştü.
Yo , arkadaş " 2 meyveli Teache meydan okudu " yazmış. Bende bu bilgiyide ekleyip denklemi mükemmelleştirmesini istedim.
Senin ne düşündüğün beni ilgilendirmiyor. :/

JamesLogan

Yo , arkadaş " 2 meyveli Teache meydan okudu " yazmış. Bende bu bilgiyide ekleyip denklemi mükemmelleştirmesini istedim.
Elimden geliğince objektif tanıtmaya çalıştım :D O yaranın ne sartlar altında alındıgını bilseydık onuda eklerdım kesın değil diye dokunmadım

Denkleme son değişkeni ekleyeyim, madem mükemmelleştirme çabamız var;

"İki meyveye sahip olmuş, "bu benim çağım" diye bağıran Teach'e bir bakışıyla arkasını döndürüp tayfasıyla kaçırmasına sebep olmuştur."

Denkleme son değişkeni ekleyeyim, madem mükemmelleştirme çabamız var;

"İki meyveye sahip olmuş, "bu benim çağım" diye bağıran Teach'e bir bakışıyla arkasını döndürüp tayfasıyla kaçırmasına sebep olmuştur."

Karakterlerin kişilikleri önemli , ne kadar güçlü olursan ol bazen bir sarhoşun tükürmesine gülebilir veya mantıksız bulduğun dövüşten kaçabilirsin. Bu onun gücünü göstermez.
Ancak bu seride boş bir yara izi çizildiğini görmedim. Yara izlerinin önemi var. Teach önemsiz biri olsa , Shanksa o yara açılmaz.

Her şey ekleniyorsa asıl Moby Dick'te yapılan Shanks'ın girişiyle gemide çatlaklar bıraktığı güçsüzleri bayılttığı sake içilen konuşmada eklenmeli hatta asıl o eklenmeliydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık