Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Marineford Arkı

WB'nin Kral Haki kullanmamasını mantıklı bir şekilde açıklayacak olan var mı?
En saçma bulduğum şeydi savaşta..
Arkadaşlar Oda'yı artık tanıyın. Her güzel iyi ve dikkat çeken şeyi Luffy'ye yüklüyor. Luffy'nin kral haki kullanması gölgede kalmasın diye WB ye yaptırmadı. Olay budur...

Kılıç severlerin sevmediği arc.

Orada WB dururken Mihawk'ın Vista Jozu gibi isimler ile cebelleşmesi, hatta hiçbir zarar verememesi falan var. 400 bölüm önce ki Zoro'ya yenilen adama tek atması dışında başka şovu yok, ona da şov denirse tabi.

Bu kafayla seri takip edilmez. Belki takıb edebilirsin ama takip edemezsin.
Yoo gayette edilir. Sizin kafanız çok mu farklı? Yere göğe sığdıramadığınız Mihawk'ın yaptığı icraatı yazdım işte. Hani Yonkou seviyesi ya bu adam saldırılarını sağ kol bile olmayan adamlar durduyor. Eline kılıç alan amiral mesela size göre seride. Ben bile Luffy'e şuan bir amiral seviyesi demiyorum, sizin durumunuz çok daha vahim benimkinden.

Üye silindi 1004

Çok dedebeylik bir laf vardır "ben bile kadınları anlamıyorum ya". Marineford öyle bir arktır. Oda iyi bir hikayeyle güç dengesi arasında kalmıştır. Her iyi yazar gibi güç dengesini cehennemin dibine sallayıp hikayeye odaklanmıştır. Güç dengesi shounenlerin kanseridir.

Yoo gayette edilir. Sizin kafanız çok mu farklı? Yere göğe sığdıramadığınız Mihawk'ın yaptığı icraatı yazdım işte. Hani Yonkou seviyesi ya bu adam saldırılarını sağ kol bile olmayan adamlar durduyor. Eline kılıç alan amiral mesela size göre seride. Ben bile Luffy'e şuan bir amiral seviyesi demiyorum, sizin durumunuz çok daha vahim benimkinden.
Seninle bu toplara girmem. Zira Luffy fan Vol. 1582'sin benim için. Çok tartıştık, boş tartıştık. Ama emin ol, evet dosdum emin ol çoğu Lütfücü gibi sen de yanılacaksın :flaugh::ehe:

Seninle bu toplara girmem. Zira Luffy fan Vol. 1582'sin benim için. Çok tartıştık, boş tartıştık. Ama emin ol, evet dosdum emin ol çoğu Lütfücü gibi sen de yanılacaksın :flaugh::ehe:
Yanılacağım gün gelsin gerekirse yanılmışım derim ama senin dediğin değilde benin dediklerimin doğru olduğu kesinleşsin sen yine kabullenmezsin hiçbir şeyi. Senle benim aramda ki fark bu işte. Ben senin kadar gözü kara bir fan değilim sadece seride olan şeyleri söylüyorum. Siz Luffy'den nefret ettiğiniz için küçük düşürüyorsunuz bense Zoro ve Mihawk hakkında mangada görünen gerçekleri söylüyorum. Bir Luffy fanını bin Zoro fanına tercih ederim bu yüzden dosdum :flaugh:

Yanılacağım gün gelsin gerekirse yanılmışım derim ama senin dediğin değilde benin dediklerimin doğru olduğu kesinleşsin sen yine kabullenmezsin hiçbir şeyi. Senle benim aramda ki fark bu işte. Ben senin kadar gözü kara bir fan değilim sadece seride olan şeyleri söylüyorum. Siz Luffy'den nefret ettiğiniz için küçük düşürüyorsunuz bense Zoro ve Mihawk hakkında mangada görünen gerçekleri söylüyorum. Bir Luffy fanını bin Zoro fanına tercih ederim bu yüzden dosdum :flaugh:
Hikayeler, masallar. Zoro ve Mihawk hakkında bir şey bildiğin yok. Gördüklerim bir gün gerçek olacak hevesiyle oyalanma boşuna. Doğru yolu bul; biat et :D

Hikayeler, masallar. Zoro ve Mihawk hakkında bir şey bildiğin yok. Gördüklerim bir gün gerçek olacak hevesiyle oyalanma boşuna. Doğru yolu bul; biat et :D
Senin Luffy veya Amiraller hakkında bildiğin bir şey var mı? Hayır senin iddia ettiklerinin de mangada bir kanıtı yok ki. Kim Mihawk için Yonkou gücünde dedi veya Shanks Akainu'ya tek atardı gibi bir olay döndü. Bunlar sadece senin hayallerin, Zoro'nun Luffy'den güçlü olduğuna, sağ kolların amirallere denk hatta bazılarının üstün olduğuna dair kesin hiçbir şey yok. Sen yine de kesin konuşuyorsun, ben bile yanılabilirim ileride diyebiliyorken senin kendinden bu kadar emin konuşman zaten ne kadar benmerkezci bir insan olduğunu gösteriyor. Dediğin doğru yol ıslak hayallerin sadece, acı ama gerçek. Daha fazlada laf anlatmaya çalışmayacağım sana zaten Zoro fan Vol.1 :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık