Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Marshall D. Teach

Tarafını seç, seçimini yap. Hırs mı? İntikam mı?

• Marco reyiz yeniden küllerinden doğar, rahat alır

Kullanılan: 3 4.5%
  • Marco zor da olsa yener

Kullanılan: 3 4.5%
  • Çok çekişmeli bir mücadele olur berabere kalırlar

Kullanılan: 1 1.5%
  • Teach zor da olsa yener

Kullanılan: 22 32.8%
  • Teach babasının gücünü Marco'ya tattırır, rahat alır

Kullanılan: 38 56.7%

• Kullanılan toplam oy
    67
İyi güzel hoş, Bb her türlü yener de yıllar önce yapılmış bir vs. yi Bb lehine değerlendirip yine yıllar önce yapılmış vs. leri hem de Beyazsakal'ın efsane olarak bahsettiği vs. leri kaale almamak da iyiymiş :alkis::artiz::byee:

Mihawk ile Shanks'ın düellosu eski değilmiş galiba...
Eğer o dövüşten bahsediyorsa kendisi zararlı çıkıyor aslında. :/ Zamanında Teach, Shanks'ı yenmiş veya yenecek kadar zorlamış diyelim. Peki ya sonra? Shanks fark üstüne fark atmış Teach'e. Öyle ki Teach o farkı kapatabilmek için 2 meyve yedi. (Hatta 3 bile olabilir)

Yani neymiş? Zamanında eşit şekilde dövüşmüş olmaları şimdi de aynı seviyede olmalarını şart kılmıyor.(Shanks&Mihawk ikilisi şimdi de eşitler demek için kullanılıyor o eski düello) Buradan yürünmez, yürürsen zararlı çıkarsın. :)

Yıllar önceki karşılaşma derken BB vs Shanks'tan mı bahsediyordun?
Evet. İkisini aynı kefeye koyamazsın yalnız. Biri efsane ismin ağzından efsane olarak bahsediliyor. Üstelik şöyle bir ayırım yapman gerek. Dediğin gibi geçen yılların ardından araya fersah fersah bir fark girmiş olsa Mihawk gibi rakibinin gücünü zerresine kadar bilen biri Shanks'a seninle dövüşmem demez.

Shanks Teach'e attığı 2-3 meyvelik farkı Mihawk'a atmış olsa şu an Mihawk'ın Shanks'la denk görülmesini geç Mihawk'ın Shanks'ın karşısına bile çıkamaması gerekir. Su anki Shanks'la hiç meyve yememiş Teach'in karşı karşıya geldiğini ve "zaten seninle dövüşmem" dediğini düşün :hhh: Tam bir komedi değil mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet. Ikisini aynı kefeye koyamazsın yalnız. Biri efsane ismin ağzından efsane olarak bahsediliyor. Üstelik şöyle bir ayırım yapman gerek. Dediğin gibi geçen yılların ardından araya fersah fersah bir fark girmiş olsa Mihawk gibi rakibinin gücünü zerresine kadar bilen biri Shanks'a seninle dövüşmem demez.

Shanks Teach'e attığı 2-3 meyvelik farkı Mihawk'a atmış olsa şu an Mihawk'ın Shanks'la denk görülmesini geç Mihawk'ın Shanks'ın karşısına bile çıkamaması gerekir. Su anki Shanks'la hiç meyve yememiş Teach'in karşı karşıya geldiğini ve "zaten seninle dövüşmem" dediğini düşün :hhh: Tam bir komedi değil mi ?
Orası öyle elbette. Ben senin ilk yazdığın şeye karşı çıktım. :/ Teach&Shanks dövüşünü dikkate almamız gerekir çünkü Shanks taa nerelerden kalkıp geliyor ve Wb'yi uyarıyor akıllı ol diye. Çok tehlikeli olduğunu biliyor çünkü. Shanks fark atsa da Teach'in kendisini tanıdığı için endişeleniyor olacaklar için.

Shanks&Mihawk dövüşünü de dikkate almak gerekir elbette. Wb'nin kulağına gittiğine göre o zamanlar da oldukça yüksek bir seviyedeymişler. Lakin o dövüş de geçmişte kaldı. O zamanlar için kesin olan tek bir şey var. Shanks yonkou değildi. Sonradan oldu.

WB efsane de Shanks değil mi? Kendisi demedi mi bu yarayı aldığımda dikkatsiz değildim diyen? Kendisi demedi mi hala sızlıyor diyen? Kendisi değil mi o izi bayrağına işleyen?

Öngörüsü çok iyi değil mi? Ace'in yenileceğini bilen kim? Luffy'de Roger'ı görüp şapkasını ona veren kim?

Kimse Mihawk'ı çöp olarak görmüyor. Ancak düelloyu hiçe saymamak demek başka şey, o düelloya bakıp hala denkler demek başka şey. Çoğu kişi gibi ben de öyle bir şey görmedim. Hatta amiral bile görmedim ama çoğu kişi gibi ben de buz dağının görünmeyen kısmını düşünüp amiral eder diyorum.

Orası öyle elbette. Ben senin ilk yazdığın şeye karşı çıktım. :/ Teach&Shanks dövüşünü dikkate almamız gerekir çünkü Shanks taa nerelerden kalkıp geliyor ve Wb'yi uyarıyor akıllı ol diye. Çok tehlikeli olduğunu biliyor çünkü. Shanks fark atsa da Teach'in kendisini tanıdığı için endişeleniyor olacaklar için.

Shanks&Mihawk dövüşünü de dikkate almak gerekir elbette. Wb'nin kulağına gittiğine göre o zamanlar da oldukça yüksek bir seviyedeymişler. Lakin o dövüş de geçmişte kaldı. O zamanlar için kesin olan tek bir şey var. Shanks yonkou değildi. Sonradan oldu.
Haklısın, sıkıntı yok. Sadece Mihawk'ın Shanks'tan güçlü veya Shanks'a denk görülmesinin sadece eski dövüşlerine dayandırılmadığının bilinmesini isterim. Zamanında yazdık uzun uzun şimdi yazmaya gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık