Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Issho

Kim/nasıl kazanır?

• Fujitora, açık ara

Kullanılan: 19 12.1%
  • Fujitora, orta karar

Kullanılan: 49 31.2%
  • Fujitora, zorlanarak

Kullanılan: 53 33.8%
  • Marco, açık ara

Kullanılan: 2 1.3%
  • Marco, orta karar

Kullanılan: 1 0.6%
  • Marco, zorlanarak

Kullanılan: 27 17.2%
  • Berabere

Kullanılan: 6 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    157
İki taraf hakkında sahip olduğumuz bilgiler bir vs incelemesi açısından yeterli değil ama Marco konusunda:
1- Mf de haki konusu yeni yeni işlenmeye başladığından o savaştaki kişilerin hakileri ve haki seviyeleri hakkındaki çıkarım yapmak olanaksız duruyor.
2- Anka gibi efsanevi bir meyveyi 1-2 arc da köşede duran bir adam için harcayacağını düşünmüyorum Oda'nın. Çok büyük bir potansiyel bekliyorum diğer sağ kolların aksine.

Kalbimim sesi 'tabii ki Marco' diye bağırıyor.

Fuji'alır.

İkisini de çok severim. Ancak Ray ve Beckmenn dışında sağ kollaraa Amiral alır gözüyle bakamıyorum.
Yonkoular dışında Amiral alabilecek diğer kişi de Dragon olabilir.

Onlar dışında bir şekilde güç özelliği ortam şartları vs derken bir şekilde alma ihtimali olan ise Mihawk'tır.
Weevil'i sağ kol ayarı bekliyorum ama belli de olmaz. Oda'nın onun hakkında ne gibi planları var bilemiyoruz.

Son düzenleme:
Fujitora alır. Bu adamın hakkı yeniliyor. Daha düne kadar zoro vs fuji konuları vardı.
Bu adam "AMİRAL".
......Boru değil.

Öncelikle Fuji saboya göre çok üstündü dövüşte.Bazen denk menk yorumları görüyom.Olmuyor.
Bu fujinin ciddi olmayan haliydi.Ciddileşince düşünemiyorum.Bakalım Oda bize gösterecek mi.
Bana göre Luffy aşağı yukarı saboyla aynı seviyede ki bu arc yonkou sağ kola yürüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık