Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
Kesilen uzuvlarını yenileyebileceğini sanmıyorum.=)
yasakami no magatamayı yedikten sonra yenilenebildiyse kesilen uzuvunuda yeniler ( zaten gelen saldırırnın uzuvu kopartabilicegini sanmıyorum artık iplemi keisyor neyle kesiyor bilmiyoruz ama ip se eger direk ateşin içinden geçip gider uzuva bişey olmaz) bencede meyveleri ters doflamingoda haki varsa yenme ihtimali var ama hakisi oldugu kesin olan marconun daha şanslı oldugunu düşünüyorum

Aynen :good: Böyle birşey olabilir.Zoan meyvesinin özelliklerini tam olarak bilmiyoruz logiadan farkları var.Herşeyi geçtim jozuyu durduran adam marcoyu en kötü durdurur,ondan sonrada bir kairouseki takmak ne kadar zor ? Yada kontrol edebilirse en kötü denizin dibini boylatır.Fakat Marco ne yapacak o pençe saldırılarıyla mı onu yenecek.Buna sadece gülerim.Bunu yapmaya kalkışana kadar jozu gibi durdurulur zaten ve tamamen kitlenir.Yani Doflamingo - sama kolay kolay affetmez.
jozu ile teke tek vs demi durdurdu?jozu crocoya saldırırken dofta jozuya arkadan saldırdı.marco dediğin adama kizarunun en güçlü saldırısı akainunun magma yumruğu etkimemişken(farkındaysan 2side amiral)dofun kesme saldırısı nasıl etki etsin?
marinenin en güçlü 2 adamı bile marcoya üstünlük kuramamışken sen dof marcoyu kolayca kitleyip kairouseki takar kazanır dedin

jozu ile teke tek vs demi durdurdu?jozu crocoya saldırırken dofta jozuya arkadan saldırdı.marco dediğin adama kizarunun en güçlü saldırısı akainunun magma yumruğu etkimemişken(farkındaysan 2side amiral)dofun kesme saldırısı nasıl etki etsin?
marinenin en güçlü 2 adamı bile marcoya üstünlük kuramamışken sen dof marcoyu kolayca kitleyip kairouseki takar kazanır dedin
Amiraller var diye korsanları bu kadar küçümsemeyin.Amiraller korsanlar yüzünden var ve korsanlar hala ortalıkta kol geziyor demek amiral herşeye kadir değilmiş.Jozuyu kesemez elmas olduğu için ama ilk açığında yine durdurabilir.Bu adam metrelerce havada süzülebiliyor yine biner jozunun tepesine sen rahat ol.

Ben kolayca yener demedim kolay kolay affetmez dedim.Zorlu bir dövüş olur 3-5 gün sürsede Doflamingo-sama kazanır.Avantajları daha fazla çünkü.Marconun yüksek saldırı gücü yok ve Dofun defansiv yönü muazzam.Savaşta tek bir çizik bile almadı bu adam hatırlatırım.

Amiraller var diye korsanları bu kadar küçümsemeyin.Amiraller korsanlar yüzünden var ve korsanlar hala ortalıkta kol geziyor demek amiral herşeye kadir değilmiş.Jozuyu kesemez elmas olduğu için ama ilk açığında yine durdurabilir.Bu adam metrelerce havada süzülebiliyor yine biner jozunun tepesine sen rahat ol.

Ben kolayca yener demedim kolay kolay affetmez dedim.Zorlu bir dövüş olur 3-5 gün sürsede Doflamingo-sama kazanır.Avantajları daha fazla çünkü.Marconun yüksek saldırı gücü yok ve Dofun defansiv yönü muazzam.Savaşta tek bir çizik bile almadı bu adam hatırlatırım.
kimle vs attıki çizikte almış olsun.jozu zaten kolay lokma hemen bindirir kendi tepesine.
sen kolayca yener dedin,yazdığın yazıyı tekrar oku bence.kitler denize atar yada kairouseki takar dedin .bu kadar kolay herşey.
diğer konu ise marconun saldırı gücü yok demek.o zaman sanjininde yok.adam haki+meyvesi sayesinde hız+mükemmel fiziksel güç(normal bedenine kaçtane kizarunun lazerini yemesine rağmen düşmedi,1lazere süpernovalar teke gidiyordu)(kizaruyu tekmeledi uçurdu,aokijiyi tekmeledi uçurdu,hatırlatırım aynı aokijiye jozu yandan vurmasına rağmen anca 1 metre savurabildi).onu geçtim wb nin 1.tümen komutanı olmak kolay mı?üstüne shanks gibi adam bile davet ediyorsa kendi tayfasına,oda yetmiyor gorousei bb yi indirecekler arasında 3yonkou ve marco diyor,sen hala bu adamın saldırı gücü yoktur diyorsan tartışmanın anlamı yok

Marco nun tekmeleri Amiralleri 100m uçurdu savaşta. Bence gayette sağlam vuruyor.

Öbür taraftan savaşta Dof. çok ön planda değildiki zaten yara almamasının başlıca nedeni bu. Arkadan Jozu yu durdurdu bitek.

Savaşta yara almayanlara bi bakalım : Mihawk , Dof , Hancock
Savaşta yaralananlara bakalım : Akainu , Aokiji , Marco , Jozu
Yani demek istediğim bu yara mevzusunun kıstas olarak pek bi önemi yok

Soytarii26

kimle vs attıki çizikte almış olsun.jozu zaten kolay lokma hemen bindirir kendi tepesine.
sen kolayca yener dedin,yazdığın yazıyı tekrar oku bence.kitler denize atar yada kairouseki takar dedin .bu kadar kolay herşey.
diğer konu ise marconun saldırı gücü yok demek.o zaman sanjininde yok.adam haki+meyvesi sayesinde hız+mükemmel fiziksel güç(normal bedenine kaçtane kizarunun lazerini yemesine rağmen düşmedi,1lazere süpernovalar teke gidiyordu)(kizaruyu tekmeledi uçurdu,aokijiyi tekmeledi uçurdu,hatırlatırım aynı aokijiye jozu yandan vurmasına rağmen anca 1 metre savurabildi).onu geçtim wb nin 1.tümen komutanı olmak kolay mı?üstüne shanks gibi adam bile davet ediyorsa kendi tayfasına,oda yetmiyor gorousei bb yi indirecekler arasında 3yonkou ve marco diyor,sen hala bu adamın saldırı gücü yoktur diyorsan tartışmanın anlamı yok
Tamamen katılıyorum sana. Ayrıca kolu kopar diyenlere de bi teorim var mesela Marco'nun kolunu üstten kesmeye başladık varsayalım. Kesici alet alttan çıkana kadar üstün iyileşip iyileşmediğini bilemeyiz yani meyvesi iyileştirme tepisini ne kadar çabuk veriyor o burada önemli. Eğer Dof ip kullanıyorsa ip üstten girip alttan çıkana kadar kol üst tarafı iyileştiriyorsa o uzuv kopmaz böylece tekrar iyileştirir. Ama dediğim gibi meyvenin iyileştirme tepkisini ne kadar hızlı verdiğine bağlı bu da

koma

marco diyorum çünkü adamın gücünü amirallere nasıl daldığını gördük.
Doflamingo'ya gelirsek bence çok zeki ve ne yapacağını bilen biri gücününde ne olduğu tam blinmiyor.
(ee oda alabilir niye marco dedimki)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık