Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mangekyō Sharingan

Sizce en iyi Mangekiyo Sharingan kime ait ?

• Kullanılan toplam oy
    73
Birde bu Obito'daki yeteneklerle manga yasaları olmasa kişi yenilmez olur. Bizim gerçek dünyadan birini Obito'nun yerine koy, bırak sonra evrendeki herkesi şamarlasın, o kadar bug yetenekleri var. Ama manga işte, hakkıyla kullandırmıyor yoksa hikaye oluşmaz.
Özel bedeni olmasaydı, öyle kullanamazdı. Hashirama hücreleri sayesinde o seviyede teknikler yaptı.

Biraz tekrar baktım, Indra'nın göz gücü sadece animede gözlükmüş herhalde. Indra'nın Mangekui Shanringan'ı Obito'dan güçlüdür sanırım o zaman. Ama kesin bir şey olmadığı için Obito işaretli kalsın.

Konusu açılmışken 1-2 şey sorucam.

Şimdi ben 3 virgül ve msyi aynı şey zannediyordum.Bunlar farklı mı ? Yani sıralama gerçekte şöyle mi ?

1 virgül
2 virgül
3 virgül
ms
ems... diye mi gidiyor ?

2. olarakta şunu sorucam.Amaterasu,Tsukiyomi,Susanoo,İzanagi,İzanami her msde olan güçler değil mi ? Shisui ve Obito'nun gözü extradan mı yetenek veriyor ?

Hakili Yumruk kardeşim her sharingan üyesi dediğin gibi 1-2-3 virgül diye uptade ediyorlar gözlerini ms'e ulaştıklarında hepsinin kullanabilen sadece 2 uchiha üyesi var diğerlerinde bu gözükmedi bu da naruto yazarının cok büyük vasıfsızlığıdır hayırlı akşamlar canım kardeşim

Hakili Yumruk kardeşim her sharingan üyesi dediğin gibi 1-2-3 virgül diye uptade ediyorlar gözlerini ms'e ulaştıklarında hepsinin kullanabilen sadece 2 uchiha üyesi var diğerlerinde bu gözükmedi bu da naruto yazarının cok büyük vasıfsızlığıdır hayırlı akşamlar canım kardeşim
Sana da hayırlı akşamlar kardeşim.

Aynen bu bence de tutarsız.Sanki mangada Amaterasu,Tsukiyomi,Susanoo'nun her ms de olan güç olduğu belirtilmişti(Yanlış hatırlamıyorsam tabii).Hal böyleyken Madara'dan falan amaterasu görmemek çok garip.

Konusu açılmışken 1-2 şey sorucam.

Şimdi ben 3 virgül ve msyi aynı şey zannediyordum.Bunlar farklı mı ? Yani sıralama gerçekte şöyle mi ?

1 virgül
2 virgül
3 virgül
ms
ems... diye mi gidiyor ?

2. olarakta şunu sorucam.Amaterasu,Tsukiyomi,Susanoo,İzanagi,İzanami her msde olan güçler değil mi ? Shisui ve Obito'nun gözü extradan mı yetenek veriyor ?
ilk sıralama doğru galiba ama tam emin değilim
Susanoo,İzanagi,İzanami her msde var diye biliyorum diğerleri kişiye özel ms skilleri

ilk sıralama doğru galiba ama tam emin değilim
Susanoo,İzanagi,İzanami her msde var diye biliyorum diğerleri kişiye özel ms skilleri
Haa öyleyse iş değişir tabii de sanki İtachi-Sasuke dövüşünde İtachi ''Sağ göz amaterasuyu sol göz tsukiyomiyi temsil eder'' gibi bir şey diyordu.Bu sözü ben her ms kullanıcısı için söylüyor diye algılamıştım.Ama dediğin gibiyse en azından Madara'nın falan amaterasu kullanmaması anlam kazanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık