Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

@Mırage @twei https://ww3.readhaikyuu.com/chapter/haikyuu-chapter-367/
Hoshiumi fileye falan dokunmadıysa bitti maç. Geçmiş olsun Karasuno. Sen gönlümüzün şampiyonusun. :(
Top bir libero olarak Nishinoya'nın elinde yere düşmüş Tanaka'da yetişememiş hepimize geçmiş olsun.Nishinoya ve Tanaka için 3.sınıfların son maçı olduğu için ağır bir sorumluluk hissi olucak umarım kısa sürede kendilerine gelirler.Maç içerisinde iyi mücadele verdiler ama önceden de yazmıştım Karasuno'nun bazı konularda eksikleri vardı.bu maçı geçselerdi fukurodani ve İtachiyama maçları fazlasıyla iman gücü ile kazanılabilecek maçlardı çünkü pek üstünlüğümüz yoktu.Saldırı çeşitliliğimiz sayı almamızı sağlıyor .Savunma da daha çok eksiğimiz var.

Son düzenleme:
Bitmez bitmez raad ol sen.
Bak aşağıdaki okuyucu da bitti diyor. :D Neyse sen bekle animeyi :D

Top bir libero olarak Nishinoya'nın elinde yere düşmüş Tanaka'da yetişememiş hepimize geçmiş olsun.Nishinoya ve Tanaka için 3.sınıfların son maçı olduğu için ağır bir sorumluluk hissi olucak umarım kısa sürede kendilerine gelirler.Maç içerisinde iyi mücadele verdiler ama önceden de yazmıştım Karasuno'nun bazı konularda eksikleri vardı.bu maçı geçselerdi fukurodani ve İtachiyama maçları fazlasıyla iman gücü ile kazanılabilecek maçlardı çünkü pek üstünlükleri yoktu.Saldırı çeşitliliği dışında bu çeşitlilik zaten onların sayı almasına sağlıyor aksi şekilde savunma da daha çok eksiğimiz var.
Acaba bizimkilerin depresif hallerini gösterip ulusalların direkt sonucunu mu açıklayacak yoksa yarı final ve final maçlarını kısa kısa gösterecek mi? Şu manganın da konusunu açmak lazım sitede. Manga sohbet konusunu işgal ediyoruz üç haftadır :D

Acaba bizimkilerin depresif hallerini gösterip ulusalların direkt sonucunu mu açıklayacak yoksa yarı final ve final maçlarını kısa kısa gösterecek mi? Şu manganın da konusunu açmak lazım sitede. Manga sohbet konusunu işgal ediyoruz üç haftadır :D
Neyse bu güzel şeyi buraya bırakıyorum.

Okuyan yok ki açsak da bi biz konuşuruz ama yine de bir kısa bir tanıtım yazılıp açılabilir yeni olduğum için pek bilmiyorum açıkcası:D onun dışında Manga'da hep diğer takımların maçları gösterildi final maçı da şöyle bir gösterilir .Final Fukurodani ile İtachiyama olacak İtachiyama Bokutogilleri yiyecek belli ki.İtachiyama Spring tournament'in Shiratorizawası'dır. Bize de diğer bahara nasip artık.:(
Bu psikolojiyle izlerler mi bilemedim şimdi :(

Son düzenleme:
Maç bittiyse umarım zaman atlamasını hemencecik yapar :T Seneye artık Tsuki daha dayanıklı, Yama biraz daha kendine güveni yerinde :S canavarlar daha canavar olur. Bu arada seneye katılacak çaylaklardan birini buldum.

Bu ne la? Çakma Bakugo. Şöyle tipler sıktı artık.

Maç bittiyse umarım zaman atlamasını hemencecik yapar :T Seneye artık Tsuki daha dayanıklı, Yama biraz daha kendine güveni yerinde :S canavarlar daha canavar olur. Bu arada seneye katılacak çaylaklardan birini buldum.

Bu takım bir kralı daha kaldıramaz.:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık