Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

İş buralara gelmeden önce kaybedeceklerine bi ara ben de inanmıştım ama fark etmiyor ki. Mangaka burdan istediği şekle çevirebilir. Bence bizim takımın her türlü şansı var.

Bu arada unutmadan, burdan K*geyama denen şerefsizin de kulağını çınlatayım. Lan it neden rakibini, en önemlisi de "takım arkadaşı"nı uyarmıyorsun... Madem farkındasın Hinata'nın dinlenmediğinin, yemediğinin içmediğinin neden söylemiyorsun??? İşine gelmedi dimi, Hinata'nın sürekli en yüksek kondisyonda olması seni gölgede bırakacaktı... Bi de ben kazandım diyor, it.

ps. burda it köpek gibi kullanımlar aşağılama olarak değil sevgi sözcüğü olarak kullanılıyor, iti de severiz köpeği de :D
Ayyyynen abi. Adam moral vermeye çalışırken bile çocuğun moralini bozuyor. :D Bak Hoshiumi'ye; Mihawk gibi haykırıyor seni en güçlü formumda bekleyeceğim, dünyayı keşfet ve yine gel diyor. :D

Haikyunun en son animesini izledim. Mangası düzenli Türkçeye çevirilmiyor diye okumuyordum. Animesi mükemmel ama genede beklerim. Bu kadar eğlenceli spor animesi görmedim ya :D
Mangası düzenli çevirilmiyor ama çeviren kişi çevirdi mi en az 3-5 bölüm birden atıyor şu an da güncele yaklaştığı için ara vermişti yine sanırım.

Son düzenleme:
Haikyunun en son animesini izledim. Mangası düzenli Türkçeye çevirilmiyor diye okumuyordum. Animesi mükemmel ama genede beklerim. Bu kadar eğlenceli spor animesi görmedim ya :D
Valla ingilizcen varsa oku bence. Ulusallarda zirve yapıyor seri. Hele Ulusallardaki Nekoma ve Kamomedai maçları mu-azzam. Şu anki yerler animeye iki sezon daha gelmez. Hatta şöyle söyleyeyim, seriyi ikiye bölmeye kalksak animenin bittiği yerden bölmemiz gerekir ve ikinci yarısı ilk yarısından çok daha güzel.

kageyama kafayı kazanmakla bozmuş arkadaş bakmayın king liği bıraktığına o hala king havalarında :D
Hinata ile ilginç bir ilişkisi var ya. Oradaki i win this time too sözü ilginç bir şekilde Hinata'yı sakinleştiriyor örneğin. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık