Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Op çok iyi demiyorum ama Stüdyonun balonundan başka bir şey değil Kimetsu no Yaiba 2019'da güzel seri çıkarılmadığı için torpil üzerine torpil yapılmış BOMBOŞŞ bir seri. Foxy'nin olduğu arc bile daha kaliteli olabilir. Berserk oku bence okumadıysan
Buna katılıyorum animesini çıktığı zamanlar doğru düzgün seri yoktu ve animesi baya baya izlettiriyor onun üstüne adamlar diğer arc ı film olarak çekecekler sen düşün filler bile yok, gelsin sonra mis gibi sezonlar.. Promised Neverland bile animesi çıktıktan sonra manga satışları artmış, anime çok önemli bir unsur..

BOMBOŞŞ bir seri değil bence.Bitirmedim ama baya iyi gidiyor şu an.Hakkını yeme serinin :(
Neyse sileyim takipçileri varmış burada kimseyi kırmak istemem burada takipçisi yoktur diye sert yazdım. Beni çekmedi A Kalitede bir seri gibi gelmedi. Aldığı ödülleri ve attığı satış farkını hak etmediğini düşünüyorum.

Neyse sileyim takipçileri varmış burada kimseyi kırmak istemem burada takipçisi yoktur diye sert yazdım. Beni çekmedi A Kalitede bir seri gibi gelmedi. Aldığı ödülleri ve attığı satış farkını hak etmediğini düşünüyorum.
Hacı niye silmek istediğini anlamadım?Belki bütün fanlar sana atak yapacaktık :)

Hacı niye silmek istediğini anlamadım?Belki bütün fanlar sana atak yapacaktık :)
Hala yapabilirsin :) İnstagramda çok fena linç yemiştim zaten Facebookta'da yedim. "Tanjirrrooo" "Tanjiroo" diye gezinen yeni anime izleyicileri fırlamış en iyi anime falan diyorlar. Fmab, Gintama ve Hxh varken en iyi anime mi ? Buna gülerler işte

Hala yapabilirsin :) İnstagramda çok fena linç yemiştim zaten Facebookta'da yedim. "Tanjirrrooo" "Tanjiroo" diye gezinen yeni anime izleyicileri fırlamış en iyi anime falan diyorlar. Fmab, Gintama ve Hxh varken en iyi anime mi ? Buna gülerler işte
Valla sen onu seviyor olabilirsin.Ama bu animenin satışı çok ciddi.Bir tarafta sen bir tarafta dünya yani.Birde sen linçe falan çok takmışın kafaya kardeş takma kafaya.

Valla sen onu seviyor olabilirsin.Ama bu animenin satışı çok ciddi.Bir tarafta sen bir tarafta dünya yani.Birde sen linçe falan çok takmışın kafaya kardeş takma kafaya.
Valla One Piece'in satışını toplam sayıya vurduğunda rakibi yok peki gerçekten öyle mi ? Satıştan çok insanların genel puanlaması daha ön planda olmalı sanki. MyAnimeList gibi sitelerde olan puanlar mesela

İnsanlar yıllardır boş yere gaza geliyor. Hep aynı terane. Hadi yıllar önce SNK, HxH falan ön plana çıkıyordu da en azından adam yerine koyabiliyordun rekabet etmelerini ama anime manga aleminin büyük bir bölümünün münasip bir yerine bile takmadığı tamamıyla animesinin kalitesinin ekmeğini yiyen vasat seri üzerinden yapılmasa bari şu muhabbetler. Op dediğin eserin yeri geliyor tek bir bölümüne dahi 400 sayfa tartışabiliyorsun şu forumda. Bu etkinin çeyreğini yapacak bir manga piyasaya çıktığında ama OP bitiyor muhabbeti yaparız beyler.

Hele geçen kimetsunun sonunu okudum, gtümle güldüm afedersin. Efsane seriye yakışan mükemmel bir son. Ama nezuhoo çoh dadlu diye avutuyordur kendini japon kardeşlerimiz.

KnY'nin stüdyo şişirmesi olduğu bir gerçek. Ne çizim olarak iyi, ne hikâye olarak orijinal veya "Üfff hikâye çok iyi be!" denecek seviyede. Savaşları "yani" kötü değil ama çok iyi de değil, özellikle son savaş bayağı kötüydü;
Her 3 saldırıdan sonra "Ya biz aslında şu sırada şöyle bir ilaç verdik eheheh" olayını arka arkaya 4 kere kullandı, Tanjiro'ya bir anda Allah'ın lütfu ilahi bir güç Muzan'a denk olma gücü verdi (Muzan'ın kanının onu öldürmemesi bile başlı başına saçma). Üstüne bir de Tanjiro'yu şeytan falan yapmaya kalktı 2 bölüm sonra vazgeçti. Sırf ölsün diye bütün Sütunları öldürdü (Ulan adam "Ben zaten ölücem diğerlerine yardım edin" diyor gitsenize 3 metre ötenizde can çekişerek öldü 2 tane Sütun). Hele şu en sonraki reenkarnasyon olayı en nefret ettiğim olay, yapmayın şunu gözünüzü seveyim. Her OP bölümünden sonra dua ediyorum inşallah OP'ta "Miras Kalan İrade" olayı reenkarnasyona bağlanmaz diye.

Karakter tasarımları güzel ama bütün karakterlerin geçmişi birbirinin karbon kopyası, hep bir kardeş draması (2 tane falan istisna var sanırım). Ana kötü grubu olan Üst ve Alt Ay'lardan beni tatmin eden karakter sayısı 2. Evet 12 tane Ay'dan sadece 2'si vasıflı kötü. Muzan'ın tehditkâr havası yine iyi kötü işlendi onu da sayarsak 3.

Bu serinin ederi, biraz tuz biraz biber biraz da torpille ancak 6/10 falan olur. Animesi ile kötü olan çizimleri iyileştirdiği, stüdyonun kendi koyduğu ek savaş sahneleri (O herkesin ayıla bayıla izlediği 19. Bölümün son 2 dakikasının en az 1 dakikası tamamen stüdyo eklemesi) ve animasyonlar ile bu belki 7.5 falan olur.

O kadar da kötü bir anime serisi değildi bence tabi yazdığın seriler kadar da güzel değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık