Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manevi Açıdan Değerli Eşyalarınız

Bilmem kaç senesinde aldığımız bir kaset ve cd oynatıcımız vardı. Televizyona bağlayıp film falan izleyebiliyorduk. Bende ki yeri çok büyüktür.

Son düzenleme:
Manevi açıdan benim için en değerli olan lise son sınıf mezun olacağız böyle fotoğraflı falan bir kitap hazırlayacağız dediler ve bu kitaba arkadaşlarınızın sizin için düşündüklerini ekleyeceğiz dediler. İptal oldu tabii... Ama arakadaşlarımın benim için olan düşüncelerini yazdıkları kağıtları hala saklarım. Cüzdandan hiç çıkarmam.

Lisede ingilizce hocam öğle araları açmam için satranç odasının anahtarını bana vermişti yıl sonunda geri istediği zaman bir kopyasını yaptırıp onu vermiştim, orjinalini anı olarak saklıyorum. Tabi muhtemelen hocanın bana verdiği de kopyaydı ama olsun.

Evdeki eski kutuları kurcalarken Playstation 1 bulmuştum ben de o zamanlar Ps2 vardı. İçinden oyun çıkmıştı Ps2'ye taktım. Konsoluda taşınınca kaybettim. Aklıma geldikçe kaybettiğime üzülürüm bulduktan sonra hiç kullanmamıştım :/ Tabi küçükken verilmiş eskiden oynadıysamda hatırlamıyorum. Oyun (Digimon Rumble Arenaydı.)

Babamın lisede en yakın arkadaşlarından biri ile 9taş benzeri bir oyun oynadığı bir fotoğrafı vardı. Kimse yıllardır yenemiyormuş çocuğu o kadar iyiymiş. Babam bir gün yenmiş ve son hamlesini yaptığı taşı saklamış. O da bende şu an :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık