Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan & Buggy vs. Shiryu & Caribou

Kim kazanır?

• Magellan & Buggy

Kullanılan: 0 0.0%
  • Shiryu & Caribou

Kullanılan: 1 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Roronoa Zoro

MoP, Luffy'nin lastik savunmasının aşılması için, belirli bir saldırı gücünü aşman gerekiyor. Mesela normal insanın kafatası kemiğini kıracak bir saldırı da luffy'nin ağızından kan geliyor gibi. Rob Lucci'de 2 yıl öncesinde haki yoktu. 3 tip hakide yoktu hakiden kastım. Gösterdiğin bütün resimler beni daha da ikna etti hakinin zerresinin olmadığına. Rokugan isimli teknik 'açıklandığı' kadarı ile gene altı teknikten grand master yapabilen adamların kullanabildiği bir teknikmiş ve şok dalgası çıkartıyor bilindiği üzere. Luffy ilk yediği zaman skypie ve darbe kadranlarını hatırladı.

En son attığın resimde ise adam kendisi açıklıyor. Tekkai'yi kantır atak olarak kullanıyormuş ve sonraki dediği şey çok daha ilginçtir ki normal bir bedenin olsa o elin kırılmıştı diyor. E madem bu adamda haki var o savunmayı hakili yapa luffy'nin eli kırılacakmış ama geriye sekiyor.
Zaten Luffy'i kurtaran o son vuruşu ve lastiklik özelliği yoksa Lucci'yi yenmesine imkan yoktu hep bi ' Lastik ' havası. İşte bu yüzden diyoruz ya iki sene öncesi için aşırı güçlü bu adamlar ama iki sene sonrasi için öyle değil ( Yeni dünyadan kasıt ) . Caribou ile bunu açıklamaya çalıştım ama nafile.

Çöp Buggy'i saymıyorum.2 vs 1 karşılaşma olacak.en azından Caribou oyalayabilir Shilew her türlü götürür.Shiliew , İssho ve Mihawktan sonraki en güçlü Kılıç kullanıcısı bu kadar küçümsenmesi garip doğrusu.

jporta

Magellan niye bu kadar önde ya. Shiliew 2 yıl önce Magellan'a nerdeyse denk bir karakter değil miydi? 2 yıl sonra da onu aşması en mantıklı olmaz mı? Adam şuan Karasakaldan sonra tayfada en güçlüsü, yani bir Marco Ben Beckman oluyor bu adamlarda alır herhalde Magellan'ı burda Yonkou'nun sağ kolundan bahsediyoruz. Shiliew şuan güçlüdür Magellandan.
bbnin sağ kolu burgess değil miydi? adamın ilk tayfasına katılanlardan ve 1. tümen komutanı.

bbnin sağ kolu burgess değil miydi? adamın ilk tayfasına katılanlardan ve 1. tümen komutanı.
O iş karmaşık biraz sanırım. Ama dediğin gibi Burgess 1. tümen komutanı bu bence Shiliew hariç diğerlerinden üstün yapar. Burgess'ı Sabonun almasına izin vermezse Oda daha doğrusu Sabo alamazsa Burgess'ı gerçekten sağ kolu diyebileceğiz bence. Ha burdan Sabo kaybeder anlaşılmasın vs'leri yarım kalacak bir şekilde. Niye Shiliew hariç çünkü Karasakal bile adamı ayırıyor onu Aokiji ile aynı konuma getirdi peki bu ne demek orası da bilinmez:D Oda yeminli bize bir şeyler göstermeye şimdi Aokiji ile aynı konumdaysa Aokiji Karasakalın tayfasında mı? Yoksa bundan anlayacağımız Aokiji ile aramızdaki çıkar ilişkisinin aynısı Shiliew için de geçerli. Aokiji ile ne çıkar ilişkisi var? Sonra bu eleman kesin tayfaya katılmadımıydı şimdi niye böyle oldu vs...:ehe:

Burgess sabo'ya kaybeder. Amiral onu alır impel down'a atar. Shiliew'de hükümet görevlisi olmasına rağmen BB'nin güvenini tam olarak kazanır ve 1. tümen komutanlığına oturarak gerçek güç dengesi gelmiş olur.

Shilew, Buggy'i kesemez. Zaten Magellan daha güçlüdür. Caribou'nun da Buggy karşısında şansı yok.

Shilew, Buggy'i kesemez. Zaten Magellan daha güçlüdür. Caribou'nun da Buggy karşısında şansı yok.
:)

Shiliew Magellan'la karşılaşır. Buggy Caribou'yla.

Buggy'de haki olmadığı için Caribou zarar görmez. Caribou kazanır.

Shiryuu'nun bulunduğu konum itibariyle Magellan'dan güçlü olması çok normal olacağından bu karşılaşmayı da Shiryuu kazanır.

Dediğin gibi Shiryuu Buggy ile karşılaşsa ve onu kesemese bile ki kesemez, sorun değil. Çünkü Shiryuu Buggy'yi döve döve bile öldürebilir. Hadi diyelim yine dövemedi. Buggy Shiryuu'yu neyle yenecek ? Buggy topuyla mı, meyve pıçağıyla mı ?

Senin için birçok ihtimali değerlendirdim ama çıkar yolu yok. Shiryuu-Caribou ikilisi çok avantajlı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık