Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Madara vs Eski Kageler

Clark Kent

Sanırsam 2.Tsuchigake ve 2. Mizukage savaşmışlar ve orada ölmüşlerdi. Kazekage pek fazla iş görmez Raikage gerçekten sağlam Minato da analizci. Ama, Madara gibi bir adamla karşı çıkabileceklerini sanmıyorum. Bu yüzden Madara. ^^

O kadar da değil ya. Alır kageler bence. Takım olarak savaşırlarsa madara pert. Madara yanında çoğunu götürür tabi.

Eski kagelerden böyle bi takım çıkarsa yenerler. Minato gibi biri olucak bi kere hiç bi hamleyi boşa yaptırmaz takımı yönlendirir ve kazanırlar bi şekilde.

Keşke anket için edo tensei ölümsüzlüğü kavramını kaldırsaydınız yahu. Kagelere bastım oyu, Gaara'nın babası dışındakilerin her biri über karakterler.

Minato olmasaydı oyum Madara'ya gidiyordu ama Minato'da olduğu için eski kagelere verdim.Tamam Madara'nın çakrası sınırsız ve ölümsüz ama Minato,3.Raikage ve 2.Tsuchikage var yenemeselerde çok zorlarlar + bir de Mizukage ve Kazekage var bence Madara yenilir eski kagelere.

Doğru strateji ile senden çok daha güçlü olan rakipleri yenebilirsin.Ve strateji dediğimiz zamanda Minato'dan ileri bi adam yok seride. O yüzden Minato'nun olduğu eski kageler takımı daha ağır basıyor. Ki bu ekipte jintonun babası ile tek başına bijuu pataklamış bi adam var.

Minato strateji yapıyorda Madara yapmıyor mu Bütün anime adamın yaptığı Hikayenin üzerine dönmüş :) Aralarında çok büyük zeka farkı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık