Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy’yi Ölüme En Çok Yaklaştıran Kişi

En çok yaklaştıran hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    104
Bence tartışmasız croco. Çünkü isteseydi öldürürdü. Yaralı halde bırakıp gitti öleceğini düşünerek. Ben olsam düşmanımın öldüğünden emin olmadan ayrılmazdım. Kafasını falan keserdim.

Bence görsel olarak en beğendiğiniz sahneyi ya da atmosferi, hikayesi en çok hoşunuza giden aksiyonu yazın geçin gençler. Bu sahnelerin tamamında Luffy ölüyordu ölümü kademelendirmek olmaz daha fazla ölmek gibi bir şey yok yani. Buggy öldürüyordu ama Croco daha bi öldürür gibi oldu, yok Magellan cehennemin girişine bıraktı gitti Luffy'i vs. Aralarında sonuç olarak bir fark yok.

Bence görsel olarak en beğendiğiniz sahneyi ya da atmosferi, hikayesi en çok hoşunuza giden aksiyonu yazın geçin gençler. Bu sahnelerin tamamında Luffy ölüyordu ölümü kademelendirmek olmaz daha fazla ölmek gibi bir şey yok yani. Buggy öldürüyordu ama Croco daha bi öldürür gibi oldu, yok Magellan cehennemin girişine bıraktı gitti Luffy'i vs. Aralarında sonuç olarak bir fark yok.
Var.Konunun amacı o zaten.

Magellan'ın zehri 24 saatte öldürüyordu sanırım.Buggy hata yapmazsa direk kelleye indiriyordu kılıcı.Croco kancayı taktı ama Ace gibi ölümcül organa mı geldi belirsiz.Tartışılabilir.Keza Akainu kalbini ıskaladı.Law olmasa ölür müydü yoksa şansı yaver gider miydi o da belli değil.Hawkins orada yaşama şansı hiç 0 denk gelmiyor demişti.

Öyle yüzeysel bakıp geçmemek lazım kısacası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık