Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Yeni Güç Artışı Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kralın yumruğu çok iyi olur. Neden? Elizabello ısındıktan sonra luffy gibi kızarıyordu, amaç vücudu ısıtmaksa luffynin g2si ne güne duruyor. O tekniği öğrenip bir de o yumrukla gatling yaparsa... :respect: Düşündüm de almasın öyle power up ortalıkta adam kalmaz.

aslında luffy elektrik üretebilir. ebonit (plastik çubuk (luffy)) yüne sürtüldüğünde elektrik oluşur.

Alpamis

ona en büyük power up şu herşeyin sesini duymasından gelecek bence

aslında luffy elektrik üretebilir. ebonit (plastik çubuk (luffy)) yüne sürtüldüğünde elektrik oluşur.
Pek anlamam ama sanırım o statik elektrik oluyo yani zararsız. Bence g4 bulucaktır yakın zamanda. Ama onun dışında artık sadece haki kasması kaldı. Haki ve g4 diyorum ben.

Sadece dayanıklılık (Kizaru vs Akainu gibi 10 gün falan ) ve yıkıcı saldırılar (Garp gibi). Onun haricinde meyveyi zorlamanın bi mantığı yok bence.

Oda bizi şaşırtmakta sınır tanımıyor fakat ben gomu-gomu meyvesinin sınırına gelindiğini düşünüyorum.

Artık meyveden ziyade kairoseki ile kelepçelendiğinde bile işine yarayabilecek şeyler almasını istiyorum.
Kral hakisinin güçlerini, d iradesini, haki ile yapılan teknikleri falan öğrenirse her zaman işine yarar diye düşünüyorum.

Bir sey soracağım simdi bu luffy red hawk yaparkenbonce kolunu b.haki ile kapladi sonra g2 ye gecti dimi peki tum bedenini b.haki ile kaplayip g2 gecerse alev almaz mi bu cocuk ?

elektrik ve ya ateşle ilgili başka bir şey olmasında ne olursa olsun.
Gına geldi bu güçlerden :/ bir tek veritas ve toriko da beğendim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık