Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Şu Anki Seviyesi Nedir?

Sağ kol seviyesi.
Ama misal dayanıklı ve b.hakisi sağlam bir sağ kolu g4 süresi dolayısıyla yenemez. Örnek verirsek Marco'yu yenemez.
B.hakiside gelişince Amiral seviyesi diyebilirim.

Cracker'i Nami'siz yenip yenemeyecegi belli değil. İki sene önce tüm tayfa Luffy'siz önde Moria'tmya dalmıştı. Akainu'ya da Marco ve Vista birlikte dalmıştılar MF'da.By işleri geçiniz. Sonrasında gitti Katakuri'yi aldı. Bunların hepsi Yonkou mekanında yaptı. Azıcık daha kaliteli hater olmak lazım.;)

1.5Billion len.:sapkali:
Bunların hepsini yonkou mekanında balı sayesinde yaptı, bal güzel şey :oleyo:

Hahahahaha Nami'nin yardımıyla Kıraker yenen, bir yerden çıkmak için tayfa üyesini gözden çıkaran beşinci yonkou senin olsun Buggy'nin Shicbukai olması daha şerefli :artiz:
Ne zorunuza gitmiş be, ne bu karşılıklı düello mu atıyorlar sanki, nami yağmur yağdırmış peh. Daha kraker ayağa kalkamadan gidip Katakuri'yi de aldı. Jinbei ise kendisi için gelen eski tayfası ile kaldı hater olacaksan da doğru noktalardan vurmaya çalış.

Ne zorunuza gitmiş be, ne bu karşılıklı düello mu atıyorlar sanki, nami yağmur yağdırmış peh. Daha kraker ayağa kalkamadan gidip Katakuri'yi de aldı. Jinbei ise kendisi için gelen eski tayfası ile kaldı hater olacaksan da doğru noktalardan vurmaya çalış.
Ooo agresifsin :artiz:

Ben olanı söyledim, Nami'den yardım aldı, Jimbei'yi ardından bıraktı ve arcyi genel itibari ile balları sayesinde atlattılar.

Bunları söylemem beni direk gözünüzde hater yapıyorsa kimin zoruna gittiğini söylememe gerek yok ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık