Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Savaşacağı Son Kişi Shanks Olabilir mi?

Son Rakip

• Shanks olur

Kullanılan: 3 12.5%
  • Shanks olmaz

Kullanılan: 21 87.5%

• Kullanılan toplam oy
    24
rekabet açısından olabilir ama birbirlerine fiziksel zarar verecek şekilde değil.. shanks ve tayfası ölümün kıyısına gelicek , luffy onları yeneni yenicek ve böylelikle kızıl saç korsanlarından daha iyi olacak.

Shanks olacağına pek ihtimal vermiyorum. Ama yine de son düşmanın Shanks olma ihtimali Teach olma ihtimalinden yüksektir. Teach'den de tayfasından da bir şey olmaz.

İlk buluşmalarında sarılmaktan ziyade temsili bir kral haki savaşı olacağını düşünüyorum.
bence de kafam da bir sahne var açıkcası roger ile wb vs si gibi olabilir tam çarpıştıkları anda bir panel de böyle gökyüzü yarılma efekti filan yani luffy ile shanks arasında en fazla bu olur diye düşünüyorum.

Normalde Luffy ve tayfasının Shanks'tan tek yemesi gerekiyo. Hatta çeyreği Zoro'ya yetiyormuş. Düşününce içimin yağları eridi. Ama işte Oda torpili olunca Kid'in intikamını alamıyoruz. :D

İnşallah olmaz...
Hikaye çok bebe hikayesi olur. Yine okurum eğlenirim ama iki D. arasında Nika ve Karanlığın savaşı olsun. Shanksla başka dostça savaşsın bitsin.

Ama ya da şöyle de olabilir. D. 'ler savaşır yani Teach vs. Luffy sonrasında One Piece bulunur Shanks kötü karakter çıkar ve Luffy ile son battle olur. Boom.
Bilemedim şimdi nasıl daha iyi olur...
sen bunu diyince aklıma takıldı da öyle de çocuk hikayesi olur basit bi aydınlık vs karanlık olur. (güneş demicem en son ace enkai çektiğinde ne olduğunu hatırlıyoruz :( )

Normalde Luffy ve tayfasının Shanks'tan tek yemesi gerekiyo. Hatta çeyreği Zoro'ya yetiyormuş. Düşününce içimin yağları eridi. Ama işte Oda torpili olunca Kid'in intikamını alamıyoruz. :D
ya şimdi kid ile luffyi bir tutmamak lazım sırf kid'e tek attı diye yani kid shanksa no diff ise luffy bi low-midd diff yada mid-diff yapar heralde

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık