Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffynin hayali

Teori tutarmı ?

• Tutar

Kullanılan: 3 23.1%
  • Tutmaz

Kullanılan: 10 76.9%

• Kullanılan toplam oy
    13
Luffynin hayalinin kendisi ve tüm meyve kullanıcılarının denizde istedikleri gibi yüzebilmeleri olduğunu düşünüyorum luffy meyveyi yemeden önce gerçek bir korsan çok iyi bir yüzücü olmalıdır diyor ve meyveyi yedikten sonrada bir daha denizde yüzemeyeceğini öğrenince çok üzülüyordu. Başka delilim yok bu konu hakkında

Büyük ihtimalle tüm dünyayı satın alıp tüm yiyecekleri bedava yapmak gibi bir şey olur dediğin gibi olacağını zannetmiyorum.

Luffynin hayalinin kendisi ve tüm meyve kullanıcılarının denizde istedikleri gibi yüzebilmeleri olduğunu düşünüyorum luffy meyveyi yemeden önce gerçek bir korsan çok iyi bir yüzücü olmalıdır diyor ve meyveyi yedikten sonrada bir daha denizde yüzemeyeceğini öğrenince çok üzülüyordu. Başka delilim yok bu konu hakkında
luffye bakınca evet ortada kısıtlayıcı bi durum varsa onu ortadan kaldırmak ve özgürleştirmek istiyor. fakat farklı kuralları var gibi, mesela herkes denize açılabilmeli diyor fakat korsanlık varsa denizciliğin de olmasını normal karşılıyor. yani her denize açılan korsan değildir ama korsanlar varsa elbette denizciler de olmalıdır, iyi kötü ayrımını yapıyor ama iki tarafa da yapıyor reyiz

yüzmek denize açılmak için kısıtlayıcı ni durum değil, bu tip akıl yürütmelerde hep en başa düz adam luffye gidiyorum, arlong dişlerinle taşı betonu parçalıyorum diyor luffy de ben de yumruklarımla parçalıyorum
diyor.

yani hem evet luffynin hayali bu olabilir hem de olmayabilir çünkü çok da sorun ettiğini sanmıyorum. gemiye binip denizde gidebiliyor sonuçta

Roger'ın hayali ile Luffy'nin hayalinin aynı olduğunu düşünürsek bu teori patlıyor maalesef.

Bu bir teori değil sadece olsa olsa bir tahmin olur. Konu açacaksanız da birazcık özenin ki biz de fikirlerinizi okurken zevk alırsak daha güzel olur. Herkesin hafızası zehir gibi değil. Şimdi Luffy'nin meyveyi yemeden önce gerçek bir korsan iyi bir yüzücü olmalıdır sözünü mangadan paylaşsan ya da video falan bizim de hafızamızı tazelemiş olurdun. Luffy hayalini tayfaya söylüyordu diye hatırlıyorum ama kaçıncı bölüm nasıl tepki aldı hatırlamıyorum. 2dk düşünmeden konu açınca zevkli olmuyor, söylediğin fikir çok müthiş olsa bile öyle içine çekmiyor. Bu daha çok op beklentileriniz tahminleriniz gibi konularında yazılacak türden bir mesaj. Niyetim kötü anlamda eleştirmekte değil yanlış anlamayın ama teori ve luffy hayali diye konuyu görüp tıklayınca, tutması vb önemli değil güzel bir analiz sineğin yağını çıkaracak bir yazı bekledim.

Tayfanın tepkilerine bakarsak absürt ve komik olmalı bu hayal. Bu yüzden seninkisi tutmaz diyorum. Zaten tahmin ile olacak birşey değil bu. Herşey olabilir çünkü. Teori oluşturabilmek için yeterli bilgi yok elimizde.

Bu bir teori değil sadece olsa olsa bir tahmin olur. Konu açacaksanız da birazcık özenin ki biz de fikirlerinizi okurken zevk alırsak daha güzel olur. Herkesin hafızası zehir gibi değil. Şimdi Luffy'nin meyveyi yemeden önce gerçek bir korsan iyi bir yüzücü olmalıdır sözünü mangadan paylaşsan ya da video falan bizim de hafızamızı tazelemiş olurdun. Luffy hayalini tayfaya söylüyordu diye hatırlıyorum ama kaçıncı bölüm nasıl tepki aldı hatırlamıyorum. 2dk düşünmeden konu açınca zevkli olmuyor, söylediğin fikir çok müthiş olsa bile öyle içine çekmiyor. Bu daha çok op beklentileriniz tahminleriniz gibi konularında yazılacak türden bir mesaj. Niyetim kötü anlamda eleştirmekte değil yanlış anlamayın ama teori ve luffy hayali diye konuyu görüp tıklayınca, tutması vb önemli değil güzel bir analiz sineğin yağını çıkaracak bir yazı bekledim.
Unutmuşum tahmin olduğunu orda açmak daha mantıklı olurmuş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık