Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Garp'ı Kim Olur?

Coby

Coby'i o seviyeye yakıştırabiliyormusun.Adam sürekli Luffy'nin gazı ile buralara gelmiş bir adam.Amiral olabileceğine kuşkum yok ama Luffy seviyesine gelmesi benim açımdan tam bir trolleme olur.
Ne açıdan bakarsak bakalım öyle olur zaten. Oldu bittiye getirmenin master seviyesi bir hareket olur bütün fanlardan ağır eleştri alır Oda, kısacası kendini ateşe atmaz Coby'i o seviyeye çıkarmaz bana göre

Smoker ın olacağını düşünmüyorum.Zannımca o kadar potansiyeli olan biri değil.Coby daha iyi bir seçim olur lakin Luffy ile aralarında çok fark var.Bu fark kapanırsa Coby olur diye düşünüyorum.

Croco-Boy

Korkulu rüyası sayılmaz sadece denk olacaklar diyorum.
Luffy-Kid-Coby ----Roger-Beyazsakal-Garp
Zoro dahi çok güçlü bir düşmanı karşına aldın diye övüyor.Ben beklemedeyim 1/2 yıla umarım görürüz.O zaman burada at koşturcam :at:
Yanlışın var.

Kid eşleşmelerde Gold Lion Shiki ile eşleşiyor. Karakter ve dava olarak uzaktan yakından benzemiyor bile Shirohige ile..

Senin cidden seriyi iyi takip etmen lazım

bhdr

İlle birileri birilerine benzeyecek diye birşey yok. Smoker belki hiç o derece güçlü olmayacak ama smoker adamın dibidir. Luffy Roger gibi çocuğunu emanet etmek zorunda kalsa smoker a emanet edilen çocuğa birşey olmaz.

bence yeni bi adam çıkmazsa şimdiye kadar gördüklerimizden kimse olamaz. Coby zaten luffy den çok gerideydi kiminle çalışırsa çalışsın bu fark kapanmaz birde bazı arkadaşlar savaş gücü olarak olmasa diger açılardan belki kapanır diyor o nasıl olacak merak ettim açıkçası luffy etrafındaki herkesi kendine dost ediyor oda bunu her arc suratımıza çarpmaya başladı dost düşman bu adamı sevmeye başlıyor, şu ana kadar gittigi her adayı kendisine dost yapttı, belki bu konuda coby üstün olabilir di ama maalesef orada da luffy den üstün olamayacak zaten etrafında ki herşeyin sesini duyma gücünden tutta vs vs oda luffy ye bir sürü üstün özellik vermiş. Smoker'a gelirsek punk hazard arcında ki smokerı gördükten sonra oda elendi zaten, bu yaşa gelmiş smokerdan atılım beklemek saçma olur bence.

Bu seri de çoğu şey kendini tekrar ettirdiği için, burada da bir kovalamaca olur gibi, aralarındaki benzerliklere bakacak olursak Smoker Luffy'nin Garp'ı olur, muhtemel iyice haki kasacak Smoker yoksa yetişmesinin mümkünü yok.

Smoker ın olacağını düşünmüyorum.Zannımca o kadar potansiyeli olan biri değil.Coby daha iyi bir seçim olur lakin Luffy ile aralarında çok fark var.Bu fark kapanırsa Coby olur diye düşünüyorum.
luffy ile aralarındaki güç farkı kapansa dahi (hiç sanmıyorum) kişilikten kaybediyor coby.

Coby bir şey olmaz abı ciddiyim ya luffy e rakip olsa kaç yazar ya coby smoker bır mi allah aşkına ya ama illa garp ı olacaksa smoker derim ama bence olmayacak luffy nın öyle garpı falan :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık