Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Garp'ı Kim Olur?

Smoker tabiki Cobby napmışki Garpı olcak Luffy'nin.Smoker ne zamandır peşinde yakalamayada yaklaştı bir kaç defa.

Bence ikiside olamaz ya ne bılım coby zaten olmaz ama gene smoker bir ihtimal illa luffy garp ı olmak zorundamı kı adam alayını indirecek donanmanın :D

Eğer Roger-Garp ilişkisinin aynısı olursa seriden güzel bir soğurum.Onun dışında olmayacaktır Luffy Roger kadar gaddar değil aynı Şekilde Coby de Garp gibi değil.Bu yüzden serinin bitebilmesi için değişikli şart :good:
Bende istemiyorum o tarz şeyler. Roger luffy smoker,coby Garp Zoro rayli :/ Ne gerek var hepsi birbirinden farklı olsun niye aynı şeyler yaşansın :/

Bence ikiside olamaz ya ne bılım coby zaten olmaz ama gene smoker bir ihtimal illa luffy garp ı olmak zorundamı kı adam alayını indirecek donanmanın :D
bende öyle düşünüyorum aslında Garpla Roger arasındaki çekişmenin olabileceğine inanmıyorum ama o kadar olmasa da biraz olur gibi

Unknown

Bende istemiyorum o tarz şeyler. Roger luffy smoker,coby Garp Zoro rayli :/ Ne gerek var hepsi birbirinden farklı olsun niye aynı şeyler yaşansın :/
Yani ama eğer karşısına çıkacak rakibi diye düşürsek bana göre Coby dir.Karakterini kıyaslamak tamamen mantıksız bir durum bundan bahsettiğimiz için.

Onun dışındada hayallerden bahsedelim.Neymiş Smoker ın isteği Luffy i yakalamakmış ee ? Ne yapalım arkadaş Luffy güçsüzken bunu başaramadı.Luffy Hakide aşmışken mi yapıcak.Bu adam bilmem kaç yaşına kadar saldırılardan kaçmayı bilmiyor.Ne varsa yiyor zaten içinden geçiyor diye bu saatten sonra bir haki yapmış Luffy ezicem diye. etrafta dolanıyor.Eğer yapabilecek olsa çoktan yapardı.Bir tarafları sıkışınca ittifak kurmak zorunda kalmazdı ne yazık ki.

Coby nin dediği ise sadece düşman olucaz.Amacı yakalamak değil ama olası bir savaşta ise rakibin olucam.Bu savaş için zaman var ve Coby durmadan çalışıyor ve kendini geliştiriyor.Eğer herhangi bir meyve yeme ihtimalinde gücü baya artış sağlayacaktır.17 yaşında K.haki açıyor savaş sırasında.Smoker ne zaman açıyor 40 civarı birşeydi sanırım :/

Herneyse benim görüşüm böyle kısaca. :ehe:

bende öyle düşünüyorum aslında Garpla Roger arasındaki çekişmenin olabileceğine inanmıyorum ama o kadar olmasa da biraz olur gibi
luffy nın bence kımseyle öyle bir ilişkisi olmayacak herkes garp mı abı adam neler yapmış çocuğunu büyütmüş en başta luffy çocuğu olsa smoker mı bakacak coby mı bakacak hiç ihtimal vermıyorum zaten klişe bir şey de yapmaz herhalde oda sensei

Unknown

Yanlız bu seçenekleri biraz geç ekledin.Buradaki bazı kişiler Coby var diye seçenek kalmadığı için Smoker attı :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık