Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Yalnız farkettim de listedekilerin çoğu zorlamaymış ya. En zorlama zaferini seçemedim pek:D

Don Krieg'i yendikten sonra suya düşüyor kurtaran olmasa ölecekti orada . :)
Crocodile'ı da 3 kere karşılaştıktan sonra anca yeniyor onu da. Robin 2 kere ölümden kurtardı onu.
Enel'i zorlama değil de meyve sayesinde yeniyor.
Rob Lucci ile dövüşürken Usopp'un gazı ile yeniyor :hhh:. Yendikten sonra da hareket edecek hali kalmıyor. (Bunu haketti yine)
Moria'yı 100 gölge gibi uber bir powerup sayesinde yeniyor yine.
Doflamingo'yu da Law ile birlikte yeniyor. Law'ın Gamma Knife'ı küçümsenecek bir şey değil orada baya bir hasar veriyor Doflamingo'ya.
Cracker'ı yine saçma sapan bir şekilde yeniyor. Nami olmasa baştan pert yine :artiz:
Katakuri'ye hiç girmeyelim yendi diyebilirmiyiz onu bile bilmem. Katakuri kendini orada yaralıyor öyle kazanabiliyor.

Böyle ilerleye ilerleye 5.İmparator oldu. Gerçi ona da çeyrek imparator diyelim. Bu listeye yakında da Kaido eklenir onu da yardımla zar zor indireceği için :)
Luffy nasıl çoğu rakibini kendi lehine olan şartlarda yendiyse Zoro'da hep tek başına ve olumsuz şartlarda yenmiştir :hhh:
Luffy'nin de rakibi yc7'lik adamlar olsaydı, luffy de zorlanmazdı.

Azalmıyorsunuz da haa. xd
Kılıç fanı değilim öyle yanlış almasın bugün Luffy'i gömesim var:ehe: . Yeri geldiğinde Zoro'yu da gömerim sıkıntı yokta genelde Luffy'nin şansa kazandığı bir gerçek. Ben Zoronun pek şansa kazandığını göremedim mesela.

Son düzenleme:
Luffy buradaki herkesi kafalarına vura vura dövdü valla. Hiçbirinde de zorlama göremiyorum.

Bence siz Luffy'nin, birini zorlanarak yenmesiyle; zorlama yenmesi arasındaki farkı bilmiyorsunuz.

Bazıları Croco'yu 3.'de yendi falan demiş. Bu yüzden de zorlamaymış bu.
Ne :D?

Luffy gücünü öğrendikten sonra Croco'yu geminin kedi kumu olarak kullandı. Tabi gücünü anlaması kolay olmamıştı. Orası Luffy'nin cahilliği. Ama Logia ne demek nereden bilsin, Allah'ın Doğu Mavili köylüsü?

Luffy buradaki herkesi kafalarına vura vura dövdü valla. Hiçbirinde de zorlama göremiyorum.

Bence siz Luffy'nin, birini zorlanarak yenmesiyle; zorlama yenmesi arasındaki farkı bilmiyorsunuz.

Bazıları Croco'yu 3.'de yendi falan demiş. Bu yüzden de zorlamaymış bu.
Ne :D?

Luffy gücünü öğrendikten sonra Croco'yu geminin kedi kumu olarak kullandı. Tabi gücünü anlaması kolay olmamıştı. Orası Luffy'nin cahilliği. Ama Logia ne demek nereden bilsin, Allah'ın Doğu Mavili köylüsü?
Geminin kedi kumu he..... Tuttum bunu.

Yalnız farkettim de listedekilerin çoğu zorlamaymış ya. En zorlama zaferini seçemedim pek:D

Don Krieg'i yendikten sonra suya düşüyor kurtaran olmasa ölecekti orada . :)
Crocodile'ı da 3 kere karşılaştıktan sonra anca yeniyor onu da. Robin 2 kere ölümden kurtardı onu.
Enel'i zorlama değil de meyve sayesinde yeniyor.
Rob Lucci ile dövüşürken Usopp'un gazı ile yeniyor :hhh:. Yendikten sonra da hareket edecek hali kalmıyor. (Bunu haketti yine)
Moria'yı 100 gölge gibi uber bir powerup sayesinde yeniyor yine.
Doflamingo'yu da Law ile birlikte yeniyor. Law'ın Gamma Knife'ı küçümsenecek bir şey değil orada baya bir hasar veriyor Doflamingo'ya.
Cracker'ı yine saçma sapan bir şekilde yeniyor. Nami olmasa baştan pert yine :artiz:
Katakuri'ye hiç girmeyelim yendi diyebilirmiyiz onu bile bilmem. Katakuri kendini orada yaralıyor öyle kazanabiliyor.

Böyle ilerleye ilerleye 5.İmparator oldu. Gerçi ona da çeyrek imparator diyelim. Bu listeye yakında da Kaido eklenir onu da yardımla zar zor indireceği için :)
Luffy nasıl çoğu rakibini kendi lehine olan şartlarda yendiyse Zoro'da hep tek başına ve olumsuz şartlarda yenmiştir :hhh:
Aga Luffy bokmuş ya onu öğrendik

Yardımla almasında ne sakınca var anlamadım, tayfanın başka bir üyesi yardımla dahi alamazdı bu karakterlerin bazılarını. Usopp'un gazına geldi duyduğum en saçma argüman Usopp bağırmasa Luffy orada güzellik uykusuna yatacaktı zaten. Lucci de ilk g3 yumruğuyla denize düşecekti yanlış hatırlamıyorsam bal oğlu bal olduğu için gemiye denk geldi. Durduk yere insanı Luffy fanı yapıyorsunuz. :D Aynen Usopp sesiyle pozitif enerji gönderdi adama. :D

Luffy'nin dövdüğü adamlar Allah'ını buluyor bulamayan aramaya çıkıyor. Luffy dövüşlerindeki en büyük zorlama Luffy'nin rakiplerini insafsızca zorluyor olmasıdır. Bunun dışında Kata demiş olan arkadaşlara katılıyorum serideki en iyi vs olabilecekken mangakanın tek bir bölüm daha çizmeye üşendiği için hiç ettiği vslerden biridir sonu tatmin etmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık