Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Eksikliği

vvici

En büyük eksiği korsanlar kralı olmasının, hadi gel korsanlar kralı ol beni geçten daha büyük bi sebebi olmalıydı. Sabonun ölmesi sayesinde bence bu dünyanın adaletsiz oldugunu kendisi görüp marineleri karşısına alabilirdi ama dedigim gibi adamın hiçbişey umrunda degil. Önüne çıkana düşmanım mısın shanksı geçecem korsanlar kralı olacam ama amacı olmayınca bana göre çok sönük kalıyor. Yok düşmanım degilsen nakamam ol. Biraz düşünmesi one piecei çok zevkli yapardı ama nakama nakama tutturmuşlar gidiyor.

Bence herhangi bi eksikliği yok.İstek olarak değerlendirirsem normal dövüşlerde illa bi arkadaşının tehlikede olması gerekmeden tam gùç ve ciddiyette dövüşmesi.

Üye silindi 1004

Kesinlikle beyin. Savaşıp kazandıkları altınları satıp bronz heykel satın almak isteyen birinin, tek eksiği kesinlikle beyindir. Ya da değer biçme yeteneği.

En büyük eksiği korsanlar kralı olmasının, hadi gel korsanlar kralı ol beni geçten daha büyük bi sebebi olmalıydı. Sabonun ölmesi sayesinde bence bu dünyanın adaletsiz oldugunu kendisi görüp marineleri karşısına alabilirdi ama dedigim gibi adamın hiçbişey umrunda degil. Önüne çıkana düşmanım mısın shanksı geçecem korsanlar kralı olacam ama amacı olmayınca bana göre çok sönük kalıyor. Yok düşmanım degilsen nakamam ol. Biraz düşünmesi one piecei çok zevkli yapardı ama nakama nakama tutturmuşlar gidiyor.
Senin bu dediklerini düşünmesi için beyni olması gerekir. Arc bossu buna et ikram etse, ne yapar çok merak ediyorum.:S

Luffy'nin kk olmak istemesinin hadi gel kk ol beni geçten büyük bir nedeni var zaten.Dünyanın en özgür insanı olmak

Son düzenleme:
Kişisel bakılırsa ciddi bir eksiklik ama tayfa olarak bakınca sıkıntı çıkmıyor. Zira bu tür şeyleri onun yerine düşünüp planlayanlar var. Nami, Sanji plan kurma konusunda eksiği kapatıyorlar. Şimdi bide Law var. Hem Nw tecrübesi, zekası, hemde planlama yeteneği ile ciddi bir destek sağlıyor. Robinde görmüş geçirmiş oldulça bilgi sahibi o da bu konuda önemli. Zaten Luffy böyle konularda direk Robine dönüyor gerekli açıklamayı yapması için. Tayfa içi durumlarda ise Zoro müdahil. Tamam Luffy andaval ama dövüş konusunda ''yenecem'' dediği herkesi yenebiliyor. O konuda kimi yenip yenemeyeceğini kolaylıkla kestirebilen biri. Aokiji yada Kizaru ile karşılaştığında hiç böyle bir iddiası olmadı mesela. Sadece şartlar dövüşmek zorunda bıraktığı için dövüştü.

Luffy zaten bu konuda eksik bu belli kafa basmıyor ama bunun farkında.tayfasına güveniyor tayfasida ona.şimdide law gibi bir dehayı aldi safına.ha.nolur bazen tek basina halletmesi gereken seyler olur ozamanda ne yapilmasi gerekiyorsa yapar. Bkz:.cp9 öncesi ve sonrası

Enies lonby arc luffynin kendini aştığı bir arcdır

Konunun sonunda yapısında yok tarzı yazmayın demiştim. Tek başına olmayacak ama 1 tane KK olcak. Ona fayda sağlayacak çok önemli bilgileri umursamıyor anlatmak istediğim bu.
Bence bir sey yanlis anlasiliyor. Benim de karakterim boyle mesela, o yuzden cok iyi anlayabiliyorum. Anlatilanlar, bilgiler ne kadar onemli olursa olsun, Luffy olan biteni bilince bir sey degisecek mi? Luffy antik silahlardan haberdar oldu, bunun Luffy'nin planlarinda(!) herhangi bir degisiklik yapacagini dusunebiliyor musun? Kim yonkou olmus, kim kimi opmus, bu Luffy'nin yapmasi gerekenleri degistirir mi?

Hepsine koca bir hayir.

Luffy'nin belli basli gorevleri var ama haberleri alip bilgi toplamak onlardan biri degil. Basitce Luffy'nin karakterini al eline ve dusun. Bence olaya bu acidan baktigin zaman gayet mantikli her sey. Hem gerektigi zamanlarda Luffy gayet ciddi de olabiliyor.

Konuya deginmem gerekirse, bence Luffy'nin yegane eksikligi biraz zalimlik, sosyopatlik. Arada, ister saka geregi, ister ciddi, Luffy boyle haraketler sergilerse bence mukemmel olur. Ciddi olana ornek vermek gerekirse, Usopp'a pilini pirtini toplayip gitmes bence mukemmeldi. Luffy her zaman alttan alir, saftir ama gerektigi zaman boyle haraketler yaparsa en favori karakter listemde iki numaradan bir numaraya cikar. (Bir numara Sakata Gintoki)

Edit :

O degil de hortlanmis konuya mesaj atmisim, ben de diyorum Gece'yi ne zamandir gormemistim :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık