Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Annesi

• Konbuyu başlatan cevr
  • Başlangıç tarihi

Luffynin annesi yaşıyor mu sizce?

• Kullanılan toplam oy
    312
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır yok. Öyle olsa Luffy kutsal ejdere yumruk attığında ona kızıp ''onları yeni dünyada mahvedeceğim'' demezdi. Bonney'in kendisi çocuk, Luffy'nin annesi nasıl olsun. Meyvesiyle kendini küçültmüştür dersen o zaman da süpernova demezdi Oda. Çünkü bunlara ''yeni nesil'' oldukları için öyle deniliyor. Eski nesilden olma ihtimali yok. Ayrıca Luffy East Blue'dan Bonney ise South.

@D.Darkness Dragon ile BM öyle bir iş yapmışsa seriyi bırakırım kahrımdan :D
Hahha :D neden olmasın. Bence baya komik olurdu

Oda luffynin annesinin mangada geçtiğini ve yaşadığını söyledi yani kendisini görmüşüz
Aşağı yukarı doğru hatırlıyorum demek ki ama mangada gözüktüğünü dediğini hatırlamıyorum. En iyisi bu bulanıklığı bilirkişiler çözsün @hdbfresh @amaneden Benim hatırladığım Oda Luffy'nin annesi ile ilgili yaşadığını güçlü ve çirkin biri olduğunu demişti. Bu bilginin doğruluğu hakkında bilginiz var mı?

Aşağı yukarı doğru hatırlıyorum demek ki ama mangada gözüktüğünü dediğini hatırlamıyorum. En iyisi bu bulanıklığı bilirkişiler çözsün @hdbfresh @amaneden Benim hatırladığım Oda Luffy'nin annesi ile ilgili yaşadığını güçlü ve çirkin biri olduğunu demişti. Bu bilginin doğruluğu hakkında bilginiz var mı?
Röportajlarında geçen bir şey var. İlgili yeri alıntıladım:

John Irons: Luffy'nin annesi nasıl biri? O güzel miydi? Ona ne oldu? O, Luffy bebekken öldü mü?

Oda: Ben onun hayatta olduğunu düşünüyorum. Bunun hakkında hala ciddi şekilde düşünüyorum [Gülüşürler]. Ama o hikayede göründüğünde çok sert görünümlü bir kadın olacak. Ve sıkı. Onun güzel bir anne olmasının hiç bir yolu yok. O tipik permalı saçları olan orta yaşlı bir kadın olacak.

SBS 44 -
D: Oda-sensei!! I have a serious question. Will you ever draw Luffy's parents? P.N. Mr. Uni, Age 16

O: His parents? Well, I think you will be pleased with the next volume. Get excited!

45. cilt 431 ve 440. bölümleri kapsıyor. Dragon bu bölümlerde var.

Bir de şu var.

John Irons: Luffy'nin annesi nasıl biri? O güzel miydi? Ona ne oldu? O, Luffy bebekken öldü mü?

Oda: Ben onun hayatta olduğunu düşünüyorum. Bunun hakkında hala ciddi şekilde düşünüyorum [Gülüşürler]. Ama o hikayede göründüğünde çok sert görünümlü bir kadın olacak. Ve sıkı. Onun güzel bir anne olmasının hiç bir yolu yok. O tipik permalı saçları olan orta yaşlı bir kadın olacak. Ailelerden bahsedilmişken, Nico Robin ve ailesi hakkında bir hikaye yapmıştım. Aslında karakterin belleğinde ki anneyi çizmek benim için bir ilk olmuştu. Bu noktaya kadar, ben asla kan bağlarını çizmemiştim.

Chopper'ın durumunda ise ona oğlum diye hitap ediliyordu ama aralarında bir kan bağı yoktu. Yani ailenizden gelen kanla ilgili değil o yüzden herhangi biri sizi böyle çağırabilir şeklinde bir mesaj verdim." American Shonen Jump (Aralık 2009 )

Röportajlarında geçen bir şey var. İlgili yeri alıntıladım:
Tam hatırladığım gibiymiş. Doğru hatırlamışım. Teşekkürler.

SBS 44 -
D: Oda-sensei!! I have a serious question. Will you ever draw Luffy's parents? P.N. Mr. Uni, Age 16

O: His parents? Well, I think you will be pleased with the next volume. Get excited!

45. cilt 431 ve 440. bölümleri kapsıyor. Dragon bu bölümlerde var.

Bir de şu var.

Oda: Ben onun hayatta olduğunu düşünüyorum. Bunun hakkında hala ciddi şekilde düşünüyorum [Gülüşürler]. Ama o hikayede göründüğünde çok sert görünümlü bir kadın olacak. Ve sıkı. Onun güzel bir anne olmasının hiç bir yolu yok. O tipik permalı saçları olan orta yaşlı bir kadın olacak. Ailelerden bahsedilmişken, Nico Robin ve ailesi hakkında bir hikaye yapmıştım. Aslında karakterin belleğinde ki anneyi çizmek benim için bir ilk olmuştu. Bu noktaya kadar, ben asla kan bağlarını çizmemiştim.

Chopper'ın durumunda ise ona oğlum diye hitap ediliyordu ama aralarında bir kan bağı yoktu. Yani ailenizden gelen kanla ilgili değil o yüzden herhangi biri sizi böyle çağırabilir şeklinde bir mesaj verdim." American Shonen Jump (Aralık 2009 )
Teşekkürler doğru hatırlıyormuşum eyvallah :D

Son düzenleme:
O zaman bu kadın seride göründü mü görünmedi mi net bir bilgi yok. Tsuru geliyor aklıma ama kadın Garp'ın yaşında. Olsa olsa babaanne olur ondan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık