Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Annesi Kim?

Luffy'nin Annesi Kim?

• Kullanılan toplam oy
    92
Aynı konunun ana-baba versiyonu zoro için var mıdır buşido başkan
Zoro’nun Shimotsuki olmasını bekliyorum... Uşimaru da aşırı benziyor zaten, babası çıkabilir yani... arka planda bir dram çıkabilir ama belki ailesi isteyerek bırakmamış olabilir Zoro’yu... ama Zoro’nun hiç anne ya da baba figürü yok... bir tek hocası var onu da hocası olarak seviyor zaten reyiz... :D

OP de böyle genel bir çizgi var resmen... Kimse öz evladına sahip çıkmıyor... herkesin Ana-Baba diye gördüğü genelde hep başkaları... Oda’nın ailevi sorunları var sanırım jsjsjsj
Annesi veya babasi belirsiz op karakterleri diye bir liste yapmislardi baya bir karakter vardı Oda karakterlerin genelinde aile mevzularini cok girmek istemiyorum minvalinde açıklama yapmıştı

Annesi veya babasi belirsiz op karakterleri diye bir liste yapmislardi baya bir karakter vardı Oda karakterlerin genelinde aile mevzularini cok girmek istemiyorum minvalinde açıklama yapmıştı
Evet pek takılmıyor o işlere... dediğim gibi gösterdikleri de hep öyle karışık işte... diğerlerinin ailevi olaylarına girecek mi bilmiyorum ama Zoro dan sonra Nami var kesin onun da girecek...

Op'ta merak ettiğim 986730424 kadar şey varsa Lütfü'nün annesi bunlar içinde 986730424. sıradadır.
Babasi, dedesi, kardeşleri bukadar önemli ve hikaye için kritik olan birinin asla konusu geçmeyen annesi benim çok ilgimi çekiyor açıkçası. Ben hikayeye çok etki edebileceğini düşündüğüm için merak ediyorum. Ama herkesi merakı farklı olabilir tercih meselesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık