Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy ve Roger Benzerliği Tesadüf mü?

koma

renkarnasyon olacağını hiç sanmıyorum roger'in ölmiyeceğim demesi idaleri düşünceleridir. bence ki öyle oldu kendisi korsanlığa bir nevi aşık adam ve onun sayesinde (gaza getirmesi :D) bir sürü güçlü korsan tayfası var oldu ama hep dediğim gibi burası one piece dünyası ne olur bilinmez.

Roronoa Zoro

Roger'ın ölmeyecek olmasının tek olayı budur..
-Bir insan ne zaman ölür? İnsan bir mermi tarafından ölebilir mi? Hayır. İnsan bir hastalıktan ölebilir mi? Hayır. İnsan zehirli bir mantar yediğinde ölebilir mi? Hayır. Bir insan ancak unutulduğunda ölebilir!

keanexl

ya ona buna baksak babasıda olsa İvankov'da ona baktığında Dragon'u görüyor sadece aynı düşüncelere sahip oldukları belirtiliyor yani reankarnasyon falan filan olmaz ya .....

ya ona buna baksak babasıda olsa İvankov'da ona baktığında Dragon'u görüyor sadece aynı düşüncelere sahip oldukları belirtiliyor yani reankarnasyon falan filan olmaz ya .....
şimdi ivankov lufye baktığında dragonumu görüyormuş hangi bölümdü bu?Lufy Kral hakiyi kullandığında ''Tamda Dragonun oğlundan beklendiği gibi '' falan dedi onun dışında lufynin düşüncelerini dragona benzettiği falan yok

Gözümüze sokulanlara bakaraık reankarnasyon olasılığı var gibi gözüküyor fakat Oda gibi dahiyane bi mangaka'nın dini inancı aşırı şekilde reankarnasyon üzerine değilse öyle bişey yapacağını sanmıyorum.
Ben bu gözümüze sokulanların ortak noktasının HASIR ŞAPKA olduğunu düşünüyorum.
Oda'nın gençliğinde şapkayı gördük. Eski KK'daki şapkayı şimdi yeni KK adayında görüyoruz. Peki Roger şapkayı nereden aldı ?
Pazardan aldığını sanmam. Bu şapkanın ilk D.ler zamanından beri dönüp dolaşıp D. leri bulduğunu düşünüyorum. Bir nevi kral tacı.

Gözümüze sokulanlara bakaraık reankarnasyon olasılığı var gibi gözüküyor fakat Oda gibi dahiyane bi mangaka'nın dini inancı aşırı şekilde reankarnasyon üzerine değilse öyle bişey yapacağını sanmıyorum.
Ben bu gözümüze sokulanların ortak noktasının HASIR ŞAPKA olduğunu düşünüyorum.
Oda'nın gençliğinde şapkayı gördük. Eski KK'daki şapkayı şimdi yeni KK adayında görüyoruz. Peki Roger şapkayı nereden aldı ?
Pazardan aldığını sanmam. Bu şapkanın ilk D.ler zamanından beri dönüp dolaşıp D. leri bulduğunu düşünüyorum. Bir nevi kral tacı.
olabilir şimdi kardeş ne diyim,zor fakat olabilir:D burada benimki gibi bir teorinin yanında sönük kalıyor:D

Yonkou-Sh4nks

D ler eskiden bir krallık mıydı :) baya uçuk teoriler ama yinede saol.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık