Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Kime Yenilse Zorunuza Gitmezdi?

Attığı resimden tehlike mi sezmeliyim derken hani Law varya Law poşet gibi Dof'a ezilen law he hani o Dof var ya o Dof G4'e paspas olan he o Dof'a paspas olan g4'ün işlemediği hayvanlar var adada söyleyem de. Görende Luffy Ray ile birlikte dalıyor sanacak hayvanlara.
Iyi dedin. Rayleigh daha köstek bile olduğu oluyordur. Dofu ucuran teknikleri tanklayan koca koca hayvanlar. Dofa da en dayanıklı adam derler üstelik

Fazla kucumseniyorlar.

Attığın resimden tehlike mi sezmeliyim?

Hawkins savaşması ve kaçması durumunda yaşama şansını %0 gördü. Bunu atladın sanırım.
Son ihtimalde de yaşama şansı %40'tı bu arada. Bunu da hatırlatayım. :good:

Oden ve Toki meselesinde nedenden banane. Öldürdü mü öldürdü.
Dokuz Kın için niyeti ise senin uydurman. Herkes o yangında öldüklerini sanıyor. Yani Kaido onları öldürmek istemiş ve yakmış.
Kawamatsu ve Ashura Doji'nin ölmemiş olmaları sarayda diğerlerini yaktığı gerçeğini değiştirmiyor.
Şimdi bana sebep, niyet bahanesi sunma, "Moria dışında kime ne yapmış?" dedin, ben de sana kime ne yaptığını anlattım. Geri kalan bahanesi, teferruatı.

Kaido neden Kid'i öldürmedi? Hawkins'i neden öldürsün? :/
Kawamatsu yakalanmasına rağmen neden öldürmediler? Hyogo ve Yakuzaları neden öldürmediler?
Ashura Doji'nin yeri belliydi neden öldürmediler?

Manga sayfalarını mı atayım illa ki. :/ Kaido her yakaladığını öldürmüyor. Güçlü olanları saklıyor. Hawkins'i falan da öldürmeyecekti o yakuzaları öldürmediği yerde.

Attığı resimden tehlike mi sezmeliyim derken hani Law varya Law poşet gibi Dof'a ezilen law he hani o Dof var ya o Dof G4'e paspas olan işte Doflamingo'dan yola çıkarak az çok tahmin yap g4'ün işlemediği hayvanlar var adada söyleyem de. Görende Luffy Ray ile birlikte dalıyor sanacak hayvanlara.
Ray açıkça adanın ve hayvanların tehlikeli olduğundan bahsediyor. :D Ancak tehlike yokmuş. :D Tehlikede olmak için 200 tane çöp korsanın kalbini verip, hükümete sırtını dayaması gerekiyordu galiba. :/

Eğitim almasını eleştirmek aşırı saçma bir olay. Sanki her NW'ye giren tehlike içinde yaşadı. :/

Tamayi da öldurmedi/ölduremedi. Onu da yaz.
Evet o da var. Law'ın ve tayfasının zarar görmeden esirlikten kurtulması da var. :D

Son 6 ay Ray yok yalnız yanında. Kaldı ki Ace ızgara olurken şampanya patlatmış adam Ray. Luffy için kılını bile kıpırdatmamış olabilir pekala.
1,5 yıl korudu kolladı. Eşek değilse o son altı ay bakar artık başının çaresine.
Ace için naaptığı ortada evet. Ama Luffy için koca okyanusu yüzdü adam.
Ömrünün 2, pardon 1,5 yılını verdi.
Burada kıl kıpırdatmaktan fazlası var. Bence böyle düşünmeyin.

Rayleighin Luffye yardım ettiği düşünülüyor mu cidden? Cidden daha köstek olarak eğitim verdiğini düşünüyorum. En iyi yol da budur. Garp da aynı şekil maymunlarin önüne salmisti

Güçlenme böyle olur.

Kaido neden Kid'i öldürmedi? Hawkins'i neden öldürsün? :/
Kardei banane nedeninden. Hawkins görüyor işte gelecekte ölecem eğer savaşırsam ya da kaçarsam diye.
Nedenini git Oda'ya sor.

Kawamatsu yakalanmasına rağmen neden öldürmediler? Hyogo ve Yakuzaları neden öldürmediler?
Ashura Doji'nin yeri belliydi neden öldürmediler?
Al bak hala neden?
Ben sana ne diyorum okuyon mu sen?
Adam sarayı yaktı sarayı.
O yangında Toki öldü. (Oden daha önce öldürülmüş sanıyorum.)
Diğerleri de öldü sanılıyor.
Kawamatsu'nun yaşaması falan bu gerçeği değiştiriyor mu ki ölümüne sarıldın bu gerçeğe de ama o yaşıyor, bu yaşıyor diyorsun?

He buna cevap vermek yerine gene gidip şu yaşıyor diyeceksen bir daha boşa zahmete girme kardeş, idefix olmuş bu fikri düzeltecek psikoloji yeteneğim yok çünkü.
Özür dilerim.

Manga sayfalarını mı atayım illa ki. :/ Kaido her yakaladığını öldürmüyor. Güçlü olanları saklıyor. Hawkins'i falan da öldürmeyecekti o yakuzaları öldürmediği yerde.
He ya. Manga sayfası at bana. Law'ın Hawkins'i sorguladığı sahneyi buyur at. Çok iyi olur. Belki o zaman sorunun cevabını alırsın.

Kardei banane nedeninden. Hawkins görüyor işte gelecekte ölecem eğer savaşırsam ya da kaçarsam diye.
Nedenini git Oda'ya sor.

Al bak hala neden?
Ben sana ne diyorum okuyon mu sen?
Adam sarayı yaktı sarayı.
O yangında Toki öldü. (Oden daha önce öldürülmüş sanıyorum.)
Diğerleri de öldü sanılıyor.
Kawamatsu'nun yaşaması falan bu gerçeği değiştiriyor mu ki ölümüne sarıldın bu gerçeğe de ama o yaşıyor, bu yaşıyor diyorsun?

He buna cevap vermek yerine gene gidip şu yaşıyor diyeceksen bir daha boşa zahmete girme kardeş, idefix olmuş bu fikri düzeltecek psikoloji yeteneğim yok çünkü.
Özür dilerim.

He ya. Manga sayfası at bana. Law'ın Hawkins'i sorguladığı sahneyi buyur at. Çok iyi olur. Belki o zaman sorunun cevabını alırsın.
Geniş hayal gücün var.

O yangını zaten Kin'emon ve diğerleri gelmeden önce yakıyorlar. :/ dokuz kını öldürmek için yakmadı. Yaşadıklarını bilse tayfasına katmaya çalışırdı. Tıpkı Ashura ve Kawamatsu ikilisinde olduğu gibi. :)

Neyse sen her zamanki gibi içi boş dramanı katıp işine geldiği gibi yorumla. :/

Nedenini git Oda'ya sor.
Hawkins geleceği göremiyor. :/ Tahminde bulunuyor sadece. :/

Baya baya öldürecekmiş Hawkins'i. :/ Bak ne diyor Hawkins. :) Oku!

1,5 yıl korudu kolladı. Eşek değilse o son altı ay bakar artık başının çaresine.
Ace için naaptığı ortada evet. Ama Luffy için koca okyanusu yüzdü adam.
Ömrünün 2, pardon 1,5 yılını verdi.
Burada kıl kıpırdatmaktan fazlası var. Bence böyle düşünmeyin.
Luffy'i görünce eğlence çıktığını anladı adam. Bir de o panel adamın gücüne övgü amacıyla çizildi zaten.

Kaido'nun her önüne geleni öldürmediğine bir kanıt daha. Güçlü olduğu sürece adam önüne geleni öldürmüyor, hatta Ashura'ya dokunmuyor bile. Yaşadığını da biliyorlar. :/ Adam sanki ele geçirdiği herkesi öldürüyor, herkesin uzvunu kesiyor. :/ Caribo gayet iyiydi. Kid bile gayet iyiydi. Hyogo ve Yakuzalar iyiydi. Hyogo sadece yaşlandığı için güçten düşüyor. Onun dışında güçlü olup eline düştüğün zaman sıkıntı yaşamıyorsun. :/ Hani Caribo kadar güçlü olman yetiyor. :/

Geniş hayal gücün var.

O yangını zaten Kin'emon ve diğerleri gelmeden önce yakıyorlar. :/ dokuz kını öldürmek için yakmadı. Yaşadıklarını bilse tayfasına katmaya çalışırdı. Tıpkı Ashura ve Kawamatsu ikilisinde olduğu gibi. :)

Neyse sen her zamanki gibi içi boş dramanı katıp işine geldiği gibi yorumla. :/

Adam hayatta kalma şansım %0'dı diyor. Eee?

Yangında ise 9 kının sonradan geldiğine dair bir bilgi hatırlamıyorum ben. Toki kehanette bulunuyor hatta. Nasıl sonradan gelme o.
Ama 9 kına da bahane var madem prens ve prensesin durumu değişmiyor gene de.
Yani mesele benim dram kasmam değil. Ki kasmıyorum.
Sen soru sordun ben cevap verdim. Sonra sen cevabımı kabul etmemek için neden istemeye başladın.
Hatta yetmedi Hawkins'in "Kaçarsam ya da savaşırsam hayatta kalma şansım %0'dı." lafının Kaido'nun onu öldüreceği anlamına gelmediğini iddia etmeye başladın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık