Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy ile Aynı Tarafta Savaşacak Düşmanlar

Hangi Düşman Luffy ile Aynı Tarafta Savaşır?

• Kullanılan toplam oy
    55
Mantıken hiçbiri olması gerekiyor. Akainu özellikle, yani adam serideki ana düşmanlardan biri zaten. Hafıza kaybı olayıyla belki Mom.

Lucci ve Sengoku'yu garanti olarak görüyorum. Dof ise kutsalları bitirmek için geçici müttefik olabilir Crocodile gibi.

Mantıken hiçbiri olması gerekiyor. Akainu özellikle, yani adam serideki ana düşmanlardan biri zaten. Hafıza kaybı olayıyla belki Mom.
Im ile anlaşacak kafada biri değil bence Akainu. BB çok güçlenirse bir tür ittifaka gelebilir Croc misali. Adam hapisten kaçmaya yanaştı ama WB'ye saldırırken Luffy engelledi hatırlarsan. Shanks düşman olursa yine Akainu karşısına alabilir. Hatta şöyle yanar döner bir cümle bekliyorum.
"Senin kafanı her zaman alabilirim dragonun oğlu. Ama önce bunu halletmeliyim."

Luffy serinin peygamberidir onun tarafında olmuyacak adam olamaz.
Japonlar işte yaptıkları her işte bu saçmalık var.

Kayıp tarih açıklanınca denizcilerin bir kısmının soylulara karşı olacağını düşünmek saçma olmaz. İttifak yapmasalar da ortak düşmana karşı savaşabilirler.
Big Mom'u hiç düşünmemiştim ama oylara bakınca hak verebilirim. Chopper bunu iyileştirir, Sanji çikolata, pastayla falan kandırır belki.
Doflamingo ile dost olmazlar ama soylular buna kazık attığı için ve kaybedecek bir şeyi de kalmadığından onlara karşı savaşabilir.
Black Beard pek olası gelmiyor ama nihayetinde o da bir D. N'olacağı belli olmaz.
Enel'e yüksek oy çıkmış da adam hayalini gerçekleştirip aya gittiydi. Dünyaya geri dönüp niye Luffy'le savaşmak için nedeni var mı bilmiyorum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık