Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Love, Death & Robots (2019-)

Hangilerini beğendin? Bad Travelling epey iyiydi.
Aynen, Bad Travelling mantık hatalarını görmezden gelirsek başarılı olmuş. Son bölümden ne anlamamız gerektiğine dair hiçbir fikrim yok. Pembe göl belgeseli midir ilişki sıçmığı mıdır nedir belli değil. Night of the Mini Dead hiç fena değildi çünkü diğerleri gibi kendini ciddiye almadan, kısa süre içerisinde goygoyunu yapıp bitti gitti. Bir de belki Mason's Rats'i saçma sapan olması sebebiyle. Yine de Bad Travelling'e 7.5, Nigh of the Mini Dead'e 8, Mason's Rats'e de 5 falan veririm. Şu The Very Pulse of the Machine de 5 falan alır, son kısımlarında birkaç puan alabildi ama yani boş genel olarak.

Aynen, Bad Travelling mantık hatalarını görmezden gelirsek başarılı olmuş. Son bölümden ne anlamamız gerektiğine dair hiçbir fikrim yok. Pembe göl belgeseli midir ilişki sıçmığı mıdır nedir belli değil. Night of the Mini Dead hiç fena değildi çünkü diğerleri gibi kendini ciddiye almadan, kısa süre içerisinde goygoyunu yapıp bitti gitti. Bir de belki Mason's Rats'i saçma sapan olması sebebiyle. Yine de Bad Travelling'e 7.5, Nigh of the Mini Dead'e 8, Mason's Rats'e de 5 falan veririm. Şu The Very Pulse of the Machine de 5 falan alır, son kısımlarında birkaç puan alabildi ama yani boş genel olarak.

Mağarada yaratık ile karşılaştıkları bölüm 3 puan alır.

ilk sezon muazzamdı her bölüm ayrı bir olayın içine giriyordum, ikinci sezonda ne yaşandı hatırlamıyorum bile. Üçüncü sezonun da ilk bölümünü izledim, insanlığın aptallığını yüzümüze vurdukları için mutsuzum son sahnede de aha tam bazıları kurtulmuş dedim onlar da kedi çıktı lanet olsun.

3.sezonu beğendim.
En beğendiğim bölümler
Three Robots: Exit Strategies
Bad Travelling
Night of the Mini Dead
Mason's Rats
Jibaro estetik ve görsel açıdan güzeldi.

Sonunu muallak bırakalım, oo millet şaşırsın saçmalığı bu yapımın bazı bölümlerinde de var. Eksi yazar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık