Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Logialar ve Koca Ana

ben bütün tümen komutanlarını akainu yenemez dedim açıkca halada arkasındayım söylediklerimin yüzünde ufak yanık oluştu diyorsun ace biçti herif marcoda etkisi görülüyor. neyse konu sapıyor ben dediklerimin arkasındayım akainu bütün wb tayfası ve tümen komutanlarını yenemez.
ben yenecekler öldürecekler demedim.
Bunu yazan sendin

Şimdi de diyorsunki
akainu bütün wb tayfası ve tümen komutanlarını yenemez.
Seninle daha tartışılmaz birader ne dediğinin farkında değilsin neyse dediğin gibi konu kapansın bencede

Aslında şöyle düşünelim şimdi Big Mam'ı çıkart yerine WB'yi koy

WB + 16 Komutanı VS StrawHats kazana bilirlermi ?

Luffy VS WB = Luffy pert
Jose VS Zoro = ???
Sanji VS Marco = Sanji pert
Vista VS Brook = Brook pert

[ daha devam etmeye gerek yok sanırım :) ]
aynen,bu vsnin kazananı bizim ekip olmak istiyorsa daha uzun yolları var daha fazla çalışmalılar.luffy büyük eşit jinbei dersek,jinbeinin bir amiral karşısındaki halini gördük,luffy yonkou karşısında şansı çok düşük,şuanki haliyle.bırak kazanmasını sağ kalabilir mi?big momın gücü varki yonkou olmuş.wb uykuda bile tek atıyordu ace(aynı ace jinbei ile berabere kaldı)(eğer bu vs yakın zamanda olursa,mangaka shikiyi nasıl iman gücüyle yendirdiyse bigmomıda öyle yendirebilir bizim luffye)

Aslında şöyle düşünelim şimdi Big Mam'ı çıkart yerine WB'yi koy

WB + 16 Komutanı VS StrawHats kazana bilirlermi ?

Luffy VS WB = Luffy pert
Jose VS Zoro = ???
Sanji VS Marco = Sanji pert
Vista VS Brook = Brook pert

[ daha devam etmeye gerek yok sanırım :) ]
Ooo herkesi pert ettin. Bir tek Zoro mu sağlan çıkma ihtimali var.
Bu yazdığın yazıdan Sanji'nin(1. tümen), Zoro' yu(4. tümen) geçtiği anlamı da çıkıyor.:flaugh:

Pardon hocam. Ben Zoro vs Vista diye yazdığını düşünüp yazmıştım:utan: Thatch' ı da liste dışı saymıştım. Gerçi düşündüklerim 2 yıl öncesine göreydi. Wb olduğundan.
Araya Brook'u sıkıştırmış. Brook'un orada ne işi varsa.

aynen,bu vsnin kazananı bizim ekip olmak istiyorsa daha uzun yolları var daha fazla çalışmalılar.luffy büyük eşit jinbei dersek,jinbeinin bir amiral karşısındaki halini gördük,luffy yonkou karşısında şansı çok düşük,şuanki haliyle.bırak kazanmasını sağ kalabilir mi?big momın gücü varki yonkou olmuş.wb uykuda bile tek atıyordu ace(aynı ace jinbei ile berabere kaldı)(eğer bu vs yakın zamanda olursa,mangaka shikiyi nasıl iman gücüyle yendirdiyse bigmomıda öyle yendirebilir bizim luffye)
-Aynen Shiki'de öyle adam yonkou gücünde adam [ saf gücü bilmem ama meyve öyle ]
-üstüne üstlük nakma diye birşey yoktu [ yanılmıyorsam 3 tane adamı var ]
-Big Mom'da şimdiden 5 adam gördük ki daha sürüynen vardır :D
-ufo'cum ODA zoro'ya çeliği kesitirtdi elmasıda keserse şaşma :) [ WB'tayfası bu yüzden yenildi bence ]
-Not: Brook daha ne yapsın :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık