Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Law Neden Savaşa Geldi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu bulunca merak ettiğim şeyi bulurum belki dedim ama çoğu kişi Luffy'i kurtarmaya geldiği konusunda hemfikir gibi.
Law'un D olduğunu öğrenmemize rağmen MF'ye niye gittiği hala muallakta gibi duruyor. Oraya sırf Luffy için gitmiş olamaz. Hem Ace'yi hem Luffy'i ordan çıkarmaya gitti. Sonuçta Ace'in ölmesi bi kaç saniyede gerçekleşen bir olay. Bunu öngörmüş olamaz. Bence fazladan bir D'yi, arzuyu gerçekleştirecek fazladan bir potansiyel olarak düşünüyor. Kendisinin gerçekleştirmesini pek umursamıyor.
Ya da sırf ortamı görmek için de gitmiş olabilir.

Konuyu bulunca merak ettiğim şeyi bulurum belki dedim ama çoğu kişi Luffy'i kurtarmaya geldiği konusunda hemfikir gibi.
Law'un D olduğunu öğrenmemize rağmen MF'ye niye gittiği hala muallakta gibi duruyor. Oraya sırf Luffy için gitmiş olamaz. Hem Ace'yi hem Luffy'i ordan çıkarmaya gitti. Sonuçta Ace'in ölmesi bi kaç saniyede gerçekleşen bir olay. Bunu öngörmüş olamaz. Bence fazladan bir D'yi, arzuyu gerçekleştirecek fazladan bir potansiyel olarak düşünüyor. Kendisinin gerçekleştirmesini pek umursamıyor.
Dediğin mantıksız değil ama Oda'nın buna Law ağzıyla bi açıklama getirmesi gerekirdi bence. Çünkü çok senaryo zorlaması duruyor ve hoşuma gitmiyor.

Luffyi kurtarması denk geldi oraya bal gibi Dofu pıçaklamaya gittiğini anlamış olmanız lazım.Dressrosa arcından sonra taşlar yerine oturdu.Adamın yaşama sebebi dofu öldürmekti.Hazır Wb marineyi bastı ben o kaosta dofu pıçaklarım demiş belli.Ne dersin @Smoker

Tek akla yatkın açıklama o. Yakından görmeye gitti, Luffy o duruma düşünce de yardım etti. Aksi çok saçma olur. Çünkü Law yola çıktığında, daha savaş yeni başlamıştı.

Bende dressrosa bittiğinden beri law hakkında kötü düşünüyorum savaş bittikten sonra Tahta oturacam felan diyordu arkadan bıçaklarsa şaşmam :D

Corazon Law'a D.'ler tanrıların doğal düşmanıdır demişti. Law'da ileriyi düşünerek hareket etmiş olabilir.
Luffy'de kendisi gibi bir D. ve Corazon'un tanrı olarak bahsettiği elemanlar ise Doflamingo gibi Kutsal ejderler.
Sonuçta düşmanımın düşmanı dostumdur anlayışı ile kendisine doğal bir müttefik ediniyor.
Kaderin cilvesi ile Luffy en tehlikeli yolu seçerek BAA'dan Punk Hazard'a çıkan yolu seçiyor sonrası malumunuz.
İttifak oluşuyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık