Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Lamba Fanart [Elbaf Edition]

Silinmiş Üye

wow. Kulağını çınlatmıştım ama duyacağını sanmıyordum. Teşekkür ederim. Kendi mangamı yapmak lise hayalimdi ama hiçbir zaman gerçekleşmedi.

Nft ve bitcoin işini bilmiyorum ama birileri öğretirse yeni bir şeyler çizmeye hazırım. Görünüşe göre eski çalışmalarım satılabilmek için fazla kamulaşmış.
Bu konu takip edip bildirim aldığım konular arasında. Aslında daha önce yazacaktım ama resimlere yarım yamalak bakıp bir şey yazmak istemedim. Önemli değil ama arada başka çizimler de gelse hoş olur tabii eğer müsait olup çizebiliyorsan. İyi hayalmiş yaaa ama iyi bir disiplin istiyordur. Göndermeler olsun hikaye tasarımı olsun deneyimlemedikçe ulaşılamayacak şeyler. Yine de One Piece üzerinden bunu değerlendirip karakterleri kendi tasarıma göre çizmen güzel durmuş. O işleri ben de pek bilmiyorum :(

Bu konu takip edip bildirim aldığım konular arasında. Aslında daha önce yazacaktım ama resimlere yarım yamalak bakıp bir şey yazmak istemedim. Önemli değil ama arada başka çizimler de gelse hoş olur tabii eğer müsait olup çizebiliyorsan. İyi hayalmiş yaaa ama iyi bir disiplin istiyordur. Göndermeler olsun hikaye tasarımı olsun deneyimlemedikçe ulaşılamayacak şeyler. Yine de One Piece üzerinden bunu değerlendirip karakterleri kendi tasarıma göre çizmen güzel durmuş. O işleri ben de pek bilmiyorum :(
wowow. Takipte miydin bu sayfayı? Fan kulübümü kurmalısın bence. :a:

Hikaye yazımı konusunda yardım da bulunabilirim...
Görünüşe göre bir hayalet yazarım bile var. Bir fan kulübü hak ediyorum bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık